Fiat Linea Nasıl?

Kodla Büyü

turhank

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bir fiyat aldım. Fiat linea yeni kasa değil ama.
Sıfır 95 Bg Dizel

32.500 TL fiyat nasıl yada araba tavsiye var mı?

hocam bence al piyasada o fiyata dizel ve linea gibi bir araba yok ben 1 yıl kullandım çok memnundum,şimdi alırsam yine linea düşünüyorum. uzun yolda çok az yakıyor, bakımları ve vergisi 1.3 düşük. tam öğretmene göre araba, konforlu,sorunsuz,ekonomik, bugün satmak istesen satarsın

şahinin klimalısı diyorlar...
ayrıca hayvan gibi gövdeye 1.3 motor takmışlar beni benden almışlar...
gaza bastığında, bastığın kadar gitmeyen bir arabadır ama gösterişlidir kereta...

kesinlikle tavsiye etmem. Bizim okulda iki öğretmen arkadaşın var. İkisi de çok pişman aldıklarına. Ben de kullandım kütük gibi araba. Çok sert. Tek artısı yakıtı. artı güvenlik sıfır..

TAvsiye etmeyenler aynı paraya aynı sınıf ve aynı model bir araç önersin arkadaşlar. Öle kötüleyip kaçmayın.

Hocam alacaksan 1.6 dizel al derim.1.3 o kasaya az geliyo.1.vites zayıf kalıyor ve uzun yolda sıkıntı gitmiyor araba.Tavsiye demişsin bu kategoride de bu fiyata araç bulamazsın ama 0 linea yerine ikinci el renault megane derim.Tabii nacizane kendi düşüncem.

Aynı fiyata değil ama daha güvenli ve konforlu olarak Aveo sedan düşünebilirsin.37,076 TL sitesinde 34.550 linea

ben 4 yıldır kullanıyorum yakıtı da bakımıda vergiisi de gayet uygun ben çok memnunum.hayırlısı olsun.

32500 nakit param olsa bi civic alırım şimdi belki 1-2 lira koymak gerekir temizi için üstüne o kadar!

10 yıl sonra da 25 e satarım liena olsa 10 yada 11 e satarsın on yıl sonra satabilirsen

kesinlikle al diyorum ve ekliyorum bazı arkadaşlar 1.3 o kasaya az geliyo demişler ya hiç yeni nesil dizel kullanmadılar yada bilemiyorum
turbolu olmayan 1.6 benzinlilerin hepsine şehir içi uzun yol nal toplatıyo.

eskisini pek tutmuyorlar ammmaaa yeni 1.6 dizel lounge 105 veya 110 öle bişiy beygir var...ısrarla tavsiye ediyorum, ama dizeli mutlaka ve lounge modeli

şu kadar söyliyim adı fiat amblemi sök dersin ki alman d sınıfı bir araç o kadar yani

crepis' Alıntı:
kesinlikle al diyorum ve ekliyorum bazı arkadaşlar 1.3 o kasaya az geliyo demişler ya hiç yeni nesil dizel kullanmadılar yada bilemiyorum
turbolu olmayan 1.6 benzinlilerin hepsine şehir içi uzun yol nal toplatıyo.

hangi 1.6 benzinlilermiş o? 95 model karbüratörlü 65 beygirlik şahin ise yada direksiyondakinin seninle yarışmak gibi bir niyeti yok kendi işine bakıyorsa evet doğrudur yoksa 1.3 linea benim 1.4 polonun arkasında nal topluyor asıl 8)

Geri