Fet haftalık ders dağıtım programı kısıtlaması

Kodla Büyü

hasan

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
https://lalescu.ro/liviu/fet/download.html
Fet programını denedim. Harika çalışıyor. Yazıcı çıktı tasarımını saymassam bir sorunum var.
Farklı iki dersin aynı günde olmaması için (Seçmeli Bilim ve Fen Bilimleri gibi) bir ayar varmı? yada bir kısıtlama kodu? Şu an her bir sınıfa teker teker giriş yapmam gerekiyor. Örneğin 5a Fen Bil ile 5a Seç. Bilimler arsında 1 gün olsun (Dersler arasında minumum gün) yapabiliyorum, her sınıf için 2-3 tane kısıtlama girmem demek 20-30 kısıtlama girmem demek.. çok uzuyor ama ben tüm okula tek seferde giriş yapmak istiyorum...
ASC de böyle birşey var ama FETde bulamadım. bilen var mı?

var ben yapmıştım. hem 2 farklı iki dersi ard arda veya farklı günlere atayabiliyorsun. şimdi program önümde olmadığımdan hatırlayamıyorum ama o olayı zamanında kullanıyordum

var ben yapmıştım. hem 2 farklı iki dersi ard arda veya farklı günlere atayabiliyorsun. şimdi program önümde olmadığımdan hatırlayamıyorum ama o olayı zamanında kullanıyordum
Vaktiniz olduğunda cözümü yazarsanız sevinirim. Tek eksik bu. İki derse de farklı öğretmenler girebildiği için öğretmenin bir sınıfa günlük ders sayısını kısıtlama ayarı da işe yaramayabiliyor.

e okul fet programı kullanıyordum ben sende kullanıyorsan ama birde e okuldan alınan dosya lazım

orda bariz var görünüyor

Beni uyaran talcid midemi rahatlattın

Ekli dosyalar

• aa.jpg
    aa.jpg
    190.8 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleme:
Hocam bahsettiğin olay işaretli yerlerde yapılıyor sanırım

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    200.4 KB · Görüntüleme: 40
1.png 2.png
Tane tane ekleniyor ama toplu eklenmiyor. Yada bulamadım.

Geri