Faz2 tahtaya acronis imaj atma sorunu

Kodla Büyü

inanakyol

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okulumdaki faz2 tahtalardan birinde problem oldu. Bende lab daki tahtadan imaj aldım acronis ile. İmaj alırken sadece c yi ve efi system bölümleri seçili standart olarak bende değişiklik yapmadan o şekilde aldım imajı. Problemli tahtaya bu şekilde imaj atarken "what to recover" bölümünde c yi seçip next dedikten sonra "Partition selected" bölümünde "not selected" yazıyor ve boş görünüyor. O bölümde new location kısmına tıklayıp c yi seçebiliyorum bu şekilde c seçiliyor görünüyor imaj atmaya başlıyor bitiyor ancak sistem açılmıyor. Bu konuda ne yapabilirim.

acronisin hangi sürümünü kullanıyorsunuz 2016 öncesi faz2 lerde pek işe yaramıyor...

2016 kullanıyorum başka bir tahtada denedim ondada aynı sıkıntı oluyor, imaj alırken tüm partition larımı seçmek gerekiyor. Ben sadece c ye imaj atmak istiyorum.

Sadece C sürücüsünü Efi olmadan aldım, bu imajı da sorunsuz kurabiliyorum. Efi kısmı mı sorun teşkil ediyor acaba

zodzingo' Alıntı:
Sadece C sürücüsünü Efi olmadan aldım, bu imajı da sorunsuz kurabiliyorum. Efi kısmı mı sorun teşkil ediyor acaba

Bilmiyorum hocam efi kısmı olmadan sadece c yi seçip imj aldım olmadı efi li aldım olmadı sanırım tüm disk imajı almam gerekiyor.

Geri