Faz2 için sorunsuz çalışan kilit programı tavsiye

Kodla Büyü

yusufcuk51

Seçkin Üye
Seçkin Üye
daha önce ki okulumda faz1 için atak 1.9 kullanıyordum yeni okulumda faz2 tahtalar var.Atak'ın hangi sürümü sorunsuz çalışıyor faz2'de yada diğer kilit programlarını kullanan arkadaşlar hangisini tavsiye edersiniz?

1.JPG
faz 1 ya da faz 2, kullanışlı olduğunu düşündüğüm program mercanyazilim ın usbkey programı.
hem usb ile, hem android hemde ios marketleri üzerindeki uygulamaları ile tahtaları rahatça kontrol edebiliyorum.

usb bellek ile de açılıp kapanıyor mu hocam bazı arkadaşlar akıllı telefon kullanmıyor
tabiiki açılıyor hocam açılmaz mı usb anahtar ayarlıyorsunuz ister usb den ister android uygulamadan kullanılabiliyor olmadı beta versiyonda ana bilgisayardan siz bile açabilirsiniz tahtayı ios kullanan arkadaşlar çıkabiliyor ama böyle bir uygulamayı ücretsiz olarak kullanıyoruz o kadar eksik te olsun artık

Hazırladığım imaj isosunda 2 adet kilit programı mevcut. Birisi imaj kurulduktan sonra üzerinde kurulan sorunsuz ATAK 2.0, diğeri imajı kurmadan önce usb bellekten kurulum ayarını belirtebileceğiniz USB Raptor.

USB Raptor kullanırsanız, imaj direkt USB Raptor hazır ve çalışır olarak açılır, başka birşey yapmanıza gerek kalmaz.

Arkadaşlar program ücretli ama özellikleri bakımından diğer programlardan daha üstün yönleri var.

- Öncelikle program stabil çalışıyor. Deneme aşamasını geçmiş durumda.
- Android ve Iphone Uygulamasının olması.
- Uygulamaların doğrudan Google Play ve AppStore dan indirilebilmesi.
- Fatih Ağına bağlanmadan QR kod ile otomatik tahtaları açabilmesi.
- İnternet olmadığı durumlarda yine QR kod ile oluşturulan şifre ile tahtayı açabiliyor.
- Admin programından açık tahtalar görülebiliyor. İstenirse kilitli tahta admin panelinden açılabilir.
- Kurulumu oldukça kolay her bir tahta için 5 dk geçmiyor.
- Window7, Windows8.1, windows10 da sorunsuz çalışır.
bu yönleri ile diğer programlardan faklılık gösteriyor. İstediğiniz zaman destek alma imkanınız da var.

Ayrıca ATAK örneğinde olduğu gibi ücretsiz programlar eninde sonunda bir gün patlar.
Program yazılımcının hayatında boş zaman bırakmaz ve yazılımcı sonunda ücretsiz bir programa ayıracağı zamanı kendine ve ailesine ayırmaya karar verir.
Bütün ücretsiz yazılımların kaderi maalesef budur..

Bu yüzde gelişmenin ve güncellemelerin devamı için yapılan her bir işin bir karşılı olası gerektiğini düşünüyorum.
Mutlaka benim gibi düşünmeyenler de olacak ama kimsenin boşa harcayacak vakti yok. Hereksin vakti değerlidir.

Geri