Faz1 Win7 Güncel İmage 2018

Kodla Büyü
Hocam ellerinize sağlık image yüklenirsek sadece boot edip beklediğimizde tüm işlemleri otomatik olarka mı yapıyor . yoksa clonozilla image yukleme videosundaki gibi uzun bir işlem mi yapacağız.Bir de hocam admin şifresini yollarsanız sevinirim.
ayhancell55@gmail.com
Boot ettiğinizde yüklemek istiyor musunuz ve silmek istiyor musunuz şeklinde iki onay (Y) vereceksiniz gerisi tam otomatik başladıktan 14 dk sonra sizi Admin oturum açma ekranı karşılıyor. :)

Hasari Hocam program yüklenmesi için boot edip flash belleği açtım evet yüklensin dedim fakat şöyle bir hata verdi,sebebi ne olabilir?
The directory/home/partimag/2017-12-07-for the inputedname does NOT exist!

Hasari hocam, faz-1 akıllı tahtalarda win 10 stabil çalışıyor mu,denediniz mi?Bizim okulda bir hoca illa win-10 yükleyin tahtalara diyor,kendi programları daha düzgün çaılışıyormuş??

Hasari hocam, faz-1 akıllı tahtalarda win 10 stabil çalışıyor mu,denediniz mi?Bizim okulda bir hoca illa win-10 yükleyin tahtalara diyor,kendi programları daha düzgün çaılışıyormuş??
Hocam ben yüklemedim ama yükleyenler forumda okuduğum yorumlara göre pek memnun değiller.

Sayın hocam ben 3 tahtaya kurdum, 4,5 aydır kullanılıyor fakat faz1 tahtalar ağırlaşıyor, kapanış, açılış uzun sürüyor, win10'u Faz1'ler de tavsiye etmiyorum.Faz1'ler de Win7 den şaşmayın.

Şifreler gönderildi arkadaşlar denedikten sonra dönüt sağlarsanız sevinirim hata varsa giderelim.

Sistemin image CloneZilla ile aldım tüm disk image aldım ki hiç kimse sorun yaşamazın harddisklerin tüm bölümleri silinmiş 500 GB iki bölüme ayrılmıştır.

Faz1' de harddisk 250 gb yine ikiye bölüyor mu hasari hocam?

Sistemin image CloneZilla ile aldım tüm disk image aldım ki hiç kimse sorun yaşamazın harddisklerin tüm bölümleri silinmiş 500 GB iki bölüme ayrılmıştır.

Faz1' de harddisk 250 gb yine ikiye bölüyor mu hasari hocam?
Hocam HDD 500 GB tır pardus olduğundan bu alanı hesaplamamış olabilirsiniz merak etmeyin hocam sistem otomatik biçimlendiriyor zaten.

idm sadece htm dosyası indiriyor. jDownloader ile indiriyorum şimdi...

Son düzenleme:
Hasari hocam ben de şifreyi alabilir miyim?
ben bilişimci ve formatör değilim kimse ilgilenmeyince bana kaldı bu işler diyebilirim gerçekten zor bir iş. tahtalara win7 kuruluydu onun imajı ile acronis sayesinde imaj atıyordum ancak bazı tahtalar imaj yememeye başladı ya imaj bozuldu ya tahtalar.(4 tahtada problem var)
atak 1.06 kurulu tahtalarda vaktim cok olmadığı için bunları değiştirmiyorum bütün öğretmenlerin flashları vs çok uğraştıracak çünkü. Zatenbazı öğretmenler kendi flashına bile atak kuramıyor. Şimdi sıkıntılardan biri şu öğrenciler iki tahtanın usb girişlerini bozmuşlar.(bişey sokup kırılmış vs 2 girişte çalışmıyor) tahtalarda atak 1.06 var. yazılan tüm yöntemleri denedim ama atak programını kaldıramadım haliyle tahtalar kullanılamıyor. atak kalksa ellemeyeceğim açık kalsın en azından öğretmenler mailden vs dosya indirerek kullanır. Bu sorunun çözümü var mı acaba. vestel servis 4-5 kere aramamıza ve üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen gelmiyor. şimdi bu faz 1 tahtaların garantisi de bitti. bu yüzden kimse bişey de yapmak istemiyor

Hasari hocam ben de şifreyi alabilir miyim?
ben bilişimci ve formatör değilim kimse ilgilenmeyince bana kaldı bu işler diyebilirim gerçekten zor bir iş. tahtalara win7 kuruluydu onun imajı ile acronis sayesinde imaj atıyordum ancak bazı tahtalar imaj yememeye başladı ya imaj bozuldu ya tahtalar.(4 tahtada problem var)
atak 1.06 kurulu tahtalarda vaktim cok olmadığı için bunları değiştirmiyorum bütün öğretmenlerin flashları vs çok uğraştıracak çünkü. Zatenbazı öğretmenler kendi flashına bile atak kuramıyor. Şimdi sıkıntılardan biri şu öğrenciler iki tahtanın usb girişlerini bozmuşlar.(bişey sokup kırılmış vs 2 girişte çalışmıyor) tahtalarda atak 1.06 var. yazılan tüm yöntemleri denedim ama atak programını kaldıramadım haliyle tahtalar kullanılamıyor. atak kalksa ellemeyeceğim açık kalsın en azından öğretmenler mailden vs dosya indirerek kullanır. Bu sorunun çözümü var mı acaba. vestel servis 4-5 kere aramamıza ve üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen gelmiyor. şimdi bu faz 1 tahtaların garantisi de bitti. bu yüzden kimse bişey de yapmak istemiyor
Hocam eğer USB ler çalışmıyorsa yapabileceğiniz bir şey kalmıyor ama şöyle yapabilirsin. Tahtalardaki modülleri sök ilinizde yada bölgenizde iyi bir elektronikçi bulup USB portlarını değiştirebilirsiniz hem tahtaları kurtarır hemde ucuza yaptırırsınız.
Admin şifresini özelden gönderdim.

Hasari hocam bu imajı yükledikten sonra deep freeze veye tool time freeze kursak sorun çıkıyor mu? Birde kullanıcı hesaplarında Fatihprj adlı kullanıcıyı bulamadım. gözükmesi için ayar mı yapmak gerekiyor

Hasari hocam bu imajı yükledikten sonra deep freeze veye tool time freeze kursak sorun çıkıyor mu? Birde kullanıcı hesaplarında Fatihprj adlı kullanıcıyı bulamadım. gözükmesi için ayar mı yapmak gerekiyor
Hocam sorun çıkmaz ben deepfreeze kullanıyorum şuan.
Fatihprj hesabını etkinleştirmen lazım istersen cmd şunu yaz enterla
net user Fatihprj /active:yes

İstersende Bilgisayar simgesine sağ tıkla yönet>yerel kullanıcılar ve gruplar>kullanıcılar> çıkan isimlerden Fatihprj çift tıkla hesap devre dışı bırak çekini kaldır tamam de.

Geri