Faz1-Faz2 Windows 10 İmaj -MK-SERİSİ- Paylaşıma Kısa Bir Ara Verildi

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
Hocam ellerinize sağlık v5 ve v5.1 kurdum. V5.1 in masaüstü arka planının özelleştirilebilir olsa çok güzel olurdu. V5'teki arkaplan fdaha canlı

Hocam ellerinize sağlık v5 ve v5.1 kurdum. V5.1 in masaüstü arka planının özelleştirilebilir olsa çok güzel olurdu. V5'teki arkaplan fdaha canlı
Gözünüzden kaçmış açıklama yaptım, V.1'de duvar kağıdı olayını özelleştirilebilir yaptım.
  • Masaüsüt duvar kağıdı slayt gösterisi haline gerilip 5 duvar kağıdı eklendi. Resimlerde masaustu adlı gizli klasörden duvar kağıdı çekiyor
Adı geçen klasöre uygun çözünürlükte resimleri atarsanız duvarkağıdı değişecektir.

Etkileşimli tahta her açılışta Etkileşimli Tahta Kullanıcısı olarak açıyor her seferinde Windows tuşu ile birlikte L tuşuna basınız (Windows+L) Karşınıza gelen ekranda ENTER Tuşuna basınız. Sol Altta Etkileşimli Tahta Kullanıcısı ve EbaAdmin seçeneklerini göreceksiniz. EbaAdmin Seçeneğini seçip Yönetici Şifresini Giriniz. işlemlerini yapmak durumunda mıyım? Her açılışta EbaAdmin ile açılması için ne yapmalıyım? Bir de etkileşimli tahtayı kapatırken Başka biri bu kişisel bilgisayarı hala kullanıyor. Şimdi kapatırsanız, kaydetmediği çalışmaları kaybolabilir. diye ekran çıkıyor.

Etkileşimli tahta her açılışta Etkileşimli Tahta Kullanıcısı olarak açıyor her seferinde Windows tuşu ile birlikte L tuşuna basınız (Windows+L) Karşınıza gelen ekranda ENTER Tuşuna basınız. Sol Altta Etkileşimli Tahta Kullanıcısı ve EbaAdmin seçeneklerini göreceksiniz. EbaAdmin Seçeneğini seçip Yönetici Şifresini Giriniz. işlemlerini yapmak durumunda mıyım? Her açılışta EbaAdmin ile açılması için ne yapmalıyım? Bir de etkileşimli tahtayı kapatırken Başka biri bu kişisel bilgisayarı hala kullanıyor. Şimdi kapatırsanız, kaydetmediği çalışmaları kaybolabilir. diye ekran çıkıyor.
İçeriğin tamamını okumamışsınız yada dikkatinizden kaçmış. Bu işlemi sadece etkinleştirme yapmak yada sistem ayarlarına kolay müdahale etmek için yapmanız gerekiyor. siz anladığım kadarıyla her seferinde bu işlemi yapıyorsunuz bu durumda et kullanıcı oturumu açık olduğu için "Başka biri bu kişisel bilgisayarı hala kullanıyor" uyarısını alıyorsunuz. EbaAdmin kullanıcısıyla açılması münkün ama o hesapta bir çok windows özelliği kısıtlıdır, çalışmaz, çünkü windowsun gizli,yerleşik admisitrator hesabı o, ben aktif edip adını değiştirdim.
Bilgisayar Yönetici yetkili çalışsın diyorsanız kullanıcı hesaplarından Et kullanıcıya yönetici yetkisi verebilirsiniz.
Burda güzel açıklamışlar Hocam çok basit bişey :) böyle kaliteli bir paylaşımda bnce mutlaka olmalı aklımızda soru işareti kalmaz hem sizede sürekli sorulmaz eksik mi indirdim acaba diye paylaşım için teşekkür ettim tekrar :)
müsait bir vakitte inceleyip uygulama yaparım hocam, teşekkür ederim.

Windows etkinleşti sırasında sorun gider diyorum, fakat etkinleştirme olmuyor sayın hocam
Muhtemelen windows sunucu kaynaklı geçici bir durum. bu gün bu sorunu yaşayan bir arkadaş daha çıktı.
bu hafta gün boyu etkinleştirme yapamayıp microsoftu arayan arkadaş avrdı etkinleştirme sunucularında sorun var cevabını almıştı, yine benzer bir durumdur.

hocam netsupport kurdum aynı ağda olmasına rağmen sınıfları görmedi sebep ne olabilir v5 kurmuştum ben.
f@tih ağının zaman zaman yaptığı azizliklerden biri. Bir defa bt labta denemiştim görmemişti bir kaç gün sonra nasıl olduysa tekrar çalıştı. imaj kaynaklı bir durum olduğunu pek sanmıyorum

f@tih ağının zaman zaman yaptığı azizliklerden biri. Bir defa bt labta denemiştim görmemişti bir kaç gün sonra nasıl olduysa tekrar çalıştı. imaj kaynaklı bir durum olduğunu pek sanmıyorum
Labta calısıyor hocam ogrenci bilgisayarlarında kullanıyorum ama tabiki onlar labtaki switchten dagıtım almakta o yüzden olabilir. akıllı tahtalar sistem odasına baglı.

Hocam 2 kere formu doldurdum. Şifrem gelmedi. Mustafa Bülbül Ortaokulu :), şifremi rica ediyorum.
Ad soyad kısmına kısaltma bir isim yazmışsınız, o kısaltmayı yorumlayıp okul web sitenizde kadroda aradım benzer isim bulamadım, buna ragmen okul resmi e posta adresine şifreyi gönderdim. Bi kontrol edin

tüm hocalarımızın dikkatine
emsile hocam atak programında win10 kaynaklı bir kaçak var sanırım. Anladığım kadarıyla özetlemeye çalışayım. Şimdi atak kurulu tahtada et açılanca atak hemen devreye giriyor ve 3 dak içinde flash takılı değilse et kendini kapatıyor. Fakat bu esnada kenardan sürekle bırak yaptığımızda bu yeni masaüstü ekle ekranı geliyor ve eğer masaüstü eklerse çocuklar tahtayı 3 dk kullanabiliyor. ortaokuldayım ben ve öğrenci profili fena değil ben sorun yaşamıyorum ama yarın ne olacağı belli olmaz ve öğrenci profili farklı olan arkadaşlarımızda var lise seviyesinde falan 3 dk ciddi bir saçmalık yapmak için kimisine yeter diye düşünüyorum. Win10 özel ayarlarında yeni masaüstü eklemeyi kapatacak bir seçenek varmı varsa paylaşırmısınız...

@fpozsoy Hocam, bilinen bir güvenlik zafiyeti diyebiliriz. Windows 10 sanal masaüstü kapatma bir seçenek yok. Atak 1.09 kullanıyorsunuz sanırım. Atak 2.0 da o masaüstü engellenmiş olmasıdır sanki. Yada atak alternatifi ücretli programlar var bunlarda sanal masaüstü kapatılmış durumda

Cuma günü 6 sınıfa kurdum. bir sınıfta bugün sürekli donma olmuş. Henüz bakamadım, sorun yazılımsal olabilir mi?

Bu gün 2 farklı Öğretmen arkadaştan gelen dönütlerden Rufus ile hazırlanan usb bellekerde benim hazırlamış olduğum TAM FORMAT ve SADECE C FORMAT özellik menüsünün çıkmadığı bilgisi geldi.
İlk mesajda güncelleme yaptım ama takip olanlarında bilgilenmesi için buraya mesaj yazıyorum.
Usb belleği rufus ile hazırlamayın bu proğramı ve adresteki WinSetupFromUSB anlatıma göre hazırlayın.

hocam şifreler ve windovs etkinleştirme ile ilgili sıkıntı yaşadım ne yapmalıyım. dün yedek yükledim. bugun şifrelerden problem yaşıyorum win 10 yukledim bu arada faz 2

teşekkürler hocam elinize sağlık... bi de indirme linkini bulsam

Son düzenleme:
hocam şifreler ve windovs etkinleştirme ile ilgili sıkıntı yaşadım ne yapmalıyım. dün yedek yükledim. bugun şifrelerden problem yaşıyorum win 10 yukledim bu arada faz 2
MkV4 yada V5 olarak şifre talep ettiyseniz şifre göndermişimdir, farklı bir şifre olması mümkün değil.
şifresi MK V4 ten farklı mı
Şifre MK-V4 ile aynı
teşekkürler hocam elinize sağlık... bi de indirme linkini bulsam
az önce indirme adresini güncelledim.

akıllı tahta win10 dokunmatik sorunu varsa arkadaşlar nasıl kullanıyor merak ettim başıma geldi kaldırmak zorunda kalmıştım galiba bu imajdada mevcut dokunmatik sorunu

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri