Kodla Büyü

ITSENSEI

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar,
*Faz 2 tahtalarda kalibrasyonu sorunsuz yapabiliyordum. Geçenlerde farklı bir okulda Siyah Vestel Faz-1 2 gözlü dokunmatik bir tahtayla karşılaştım. Kalibrasyon sorunu var. 4-5 cm'lik algılamada kaymalar var orta kısımlarda.
**Sürücünün kendi programından kalibrasyonu başlattığımda dokunmatik çalışmıyor. Mavi yuvarlaklar aktif olmuyor, algılanmıyor hiç. Dolayısıyla kalibrasyonu tamamlayamıyorum. Fiziksel klavyeden Bacspacese tuşu ile kapatınca dokunmatik aktif hale geliyor.
***Kendi sürücüsü kurulu. İşletim Sistemi Windows 10.

Bu problemle karşılaşan ve çözümü olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar,
*Faz 2 tahtalarda kalibrasyonu sorunsuz yapabiliyordum. Geçenlerde farklı bir okulda Siyah Vestel Faz-1 2 gözlü dokunmatik bir tahtayla karşılaştım. Kalibrasyon sorunu var. 4-5 cm'lik algılamada kaymalar var orta kısımlarda.
**Sürücünün kendi programından kalibrasyonu başlattığımda dokunmatik çalışmıyor. Mavi yuvarlaklar aktif olmuyor, algılanmıyor hiç. Dolayısıyla kalibrasyonu tamamlayamıyorum. Fiziksel klavyeden Bacspacese tuşu ile kapatınca dokunmatik aktif hale geliyor.
***Kendi sürücüsü kurulu. İşletim Sistemi Windows 10.

Bu problemle karşılaşan ve çözümü olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
faz1 tahtalarda windows 10 üzerinde kalibrasyon programı çalışmıyor.. Denetim Masası- Tablet PC Ayarları- Ayarla seçenekleriyle windowsun kalibrasyon sistemini kullanabilirsiniz..

faz 1 win 10 yüklü. ekranın üst kenarında sol tarafa doğru dokunmatik 3 - 4 cm sola tıklama yapıyor. Örneğin chrome da yeni sekme aç butonuna tıkladığımda açık olan sekmeyi kapatıyor. İki tahtada aynı problem var. Faz 1 lerde genel sıkıntı mı, çözümü var mı?

Geri