Faz 3 tahtalardaki en çok rastlanan sorunlar/çözümleri nelerdir?

Kodla Büyü

kamil4242

Site Gezgini
Değerli arkadaşlar,
Faz 3 tahtalardaki en yaygın sorunlar nelerdir ve bunların çözümü nasıldır?

Merhaba arkadaşlar. Akıllı tahtalara windows imaj atmamak için direniyorum. Okuldakiler buna alışsın istiyorum. Lakin z kitaplar donuyor.
Çözüm adımlarım:
Wine kurdum. Z kitaba sağ tıklayıp izinleri açtım. Yine birkaç video izleyip wine windosw10 uyumlu yaptım. Sanal makineye izin verip grafik ve çözünürlük ayarladım. Olmuyor ya. Daha ne yapabilirim ?
Windowsa geçeyim mi ?

Faz3 insan psikolojisi bozarcasina donup düşük performans veriyor etap pardus vs ile ama windows yuklemeyin modunda ildekiler mecburen cekiyoruz bu çileyi

merhaba hocam, üstteki linkten en son yayınlanan .iso lardan birini indirip Faz3 lere yüklerseniz .exe leri ve tabii ki Z kitapları sorunsuz açabilirsiniz,
ilk zamanlarda bende çok zorlandım,
ama sonradan gördüm ki arkadaşların istekleri sınırlı ve Pardus bizim okula yetiyor,
zaten bir çok işlemlerini Chrome üzerinden internet ortamlarında yapıyorlar,
yukarıdaki linkten indirdiğim .iso yuda peyder pey tahtalara kurdum Z kitap ve .exe sorunu kalmadı, (wine hazır kurulu sağlam bir şekilde geliyor son sürümlerde.)
.pdf dosyalarını Chrome ile varsayılan aç yapıyorum,
ayrıca çok kullanılan doc docx ppt pptx xls xlsx pdf zip bmp jpg jpeg avi mpeg ..... gibi dosyaları varsayılan olarak programlara atıyorum,
office olarak tüm dosya türlerini libre office e varsayılan yapıyorum ve tavsiye ederim.
bu şekilde oldukça rahat ettim,
ayrıca virüs derdi yok, bu süper bir şey.

merhaba hocam, üstteki linkten en son yayınlanan .iso lardan birini indirip Faz3 lere yüklerseniz .exe leri ve tabii ki Z kitapları sorunsuz açabilirsiniz,
ilk zamanlarda bende çok zorlandım,
ama sonradan gördüm ki arkadaşların istekleri sınırlı ve Pardus bizim okula yetiyor,
zaten bir çok işlemlerini Chrome üzerinden internet ortamlarında yapıyorlar,
yukarıdaki linkten indirdiğim .iso yuda peyder pey tahtalara kurdum Z kitap ve .exe sorunu kalmadı, (wine hazır kurulu sağlam bir şekilde geliyor son sürümlerde.)
.pdf dosyalarını Chrome ile varsayılan aç yapıyorum,
ayrıca çok kullanılan doc docx ppt pptx xls xlsx pdf zip bmp jpg jpeg avi mpeg ..... gibi dosyaları varsayılan olarak programlara atıyorum,
office olarak tüm dosya türlerini libre office e varsayılan yapıyorum ve tavsiye ederim.
bu şekilde oldukça rahat ettim,
ayrıca virüs derdi yok, bu süper bir şey.
teşekkürler

Geri