Faz 3 Kurumları ne zaman başlayacak bilgisi olan var mı?

Kodla Büyü

whitetiger0006

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Fatih projesi Faz 3 Kurumları ne zaman başlayacak bilgisi olan var mı? İstanbul için ihalesi yapıldı mı eğer yapıldıysa kurumlar ne zaman başlar?

9 kasım diye bir söylenti vardı. ama bu ekonomik şartlarda devamı biraz zor görünüyor.

Faz 3 ü merakla bekliyoruz.
Acaba sona kalan dona mı kalır?..
Biz olsa, faz 1 e bile razıyız oysa...

burdan yetkili varsa sesleniyorum. belki okuyorsundur. huuu. tablet dağıtmayın. işe yaramıyor. biz iş sahasındakiler bu işten bişey anlamadık. heyyy

19 kasım civarı bir ihale olacaktı onu 23 aralık yanılmıyorsam ertelediler .ama bence tekrar ertelenir çünkü 1,5 yıldır sürekli ileri bir tarihe atılıyor.

dizüstü dağıtmaları iyi ama düşünsenize öğrencilerin hocam şuna bir format atar mısınız dediğini? :)

Ülkemizde eğitimin 1. öncelik olacağı bir zaman gelecek mi acaba çok merak ediyorum. Sanki şuan fatih projesi, öncelik sıralamasında baya bir geride kalmış gibi hissettiriyor. Bizde faz 3 ü bekliyoruz, umarım en kısa sürede sonuçlanır. Tabletlerin değil ama akıllı tahtaların eğitime biraz katkısı olduğunu düşünüyorum.

Geçenlerde faz 3 için ihtiyaç listesi istediler(kaç akıllı tahta v.s) Acaba, ihaleden ses seda var mı?

bizim ilkokuldakilere geçen hafta eğitim verildi yakında ihale yapılacak demişler büyük ihtimal seneye kasım gibi kurulmuş olur bence

faz1'ler dökülmeye başladı, kiminin anakartı cortladı kiminin dokunmatiği patladı, sistem zaten yavaşladı, her 5 yılda bir yenilenme yapılmalı zaten

Geri