Faz 3 Akıllı Tahta İmajı

Kodla Büyü
M

Misafir 142690

Misafir
Arkadaslar bir proje okulunda faz 3 tahta olduğunu söylediler.Hepsinde pardus varmış benden Windows kurmamı istediler. Daha önce faz 3 tahta gören oldu mu? Sanırım nette Faz 3 imajı da yoktur, bilgisi olan var mi?

Diğer okullardan toplatılan; Öğretmenler odası, koridor,...vb yerlerdeki fazlalık tahtalar olmasın ?
Daha ihalesi yeni duyuldu...

Okul proje okulu, orada çalışan bir öğretmen arkadaşım en tepeden bir siyasinin okul açılısında 2 sene önce söz verdiğini ve geçtiğimiz günlerde sözünü tuttuğunu söyledi.. Markasi Vestel ve çerçevesi cok ince dedi, Pazartesi bir fotoğraf isteyeyim ve siteye atayım, bakalım neymiş nasıl birseymis :)

ilk defa dutdum faz-3 ?
Faz3 değildir hocam o, faz3 olsa duramazdık.:D
Diğer okullardan toplatılan; Öğretmenler odası, koridor,...vb yerlerdeki fazlalık tahtalar olmasın ?
Daha ihalesi yeni duyuldu...

Tahtalardan ilk fotoğraflar geldi, bunlar Faz 3 mü yoksa siyaseten verilen söz sebebiyle Vestel’den özel alınan tahtalar mi bilmiyorum ama ortada böyle bir gerçek var

Ekli dosyalar

• 251D8CEA-D552-4BE5-A2FA-69F32AC4BDB6.jpeg
    251D8CEA-D552-4BE5-A2FA-69F32AC4BDB6.jpeg
    55.3 KB · Görüntüleme: 1,049
  • D5863743-A742-43FB-9BA3-34C4F26647D1.jpeg
    D5863743-A742-43FB-9BA3-34C4F26647D1.jpeg
    39 KB · Görüntüleme: 973
Faz 3 nasıl olacak bilmiyoruz ama Faz1 ve Faz2 olmadığı kesin:) İmajı artık sen kurup atarsın hocam, başka okulda yoktur bu Türkiye'de

Ürün Vestel ise Faz3 ihalesi için tasarlanmış olabilir. Faz2 ihalesi için termikel bile Kanadalı bir firma ile ortak etkileşimli tahta yapmıştı. Bu firmaların Faz2 için geliştirdikleri ürünlerden de olabilir.

Markası Vestel.Faz 3 ihalesi icin biraz neti karıştırdım OPS olmadığını gordum bir yerde doğru ise, bu cihazda da OPS yok..Cihaz sadece Kumanda ile açılıyor.Haftaya detaylı bilgi alabiliriz insallah

Tahtasi olupta alt yapisi olmayan okullar için bir çalisma var mi acaba, bilgisi olan var mi arkadaslar

Arkadaslar bir proje okulunda faz 3 tahta olduğunu söylediler.Hepsinde pardus varmış benden Windows kurmamı istediler. Daha önce faz 3 tahta gören oldu mu? Sanırım nette Faz 3 imajı da yoktur, bilgisi olan var mi?

Süper çalışma. Hocam Bakanlık size windows lisası da gönderdi mi ? yarın kabuller sırasında vs bu tahtalarda lisanssız windows'un ne işi var dediklerinde herkes parmağı ile sizi gösterecek... Dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Geri