Faz-2 (Yeni imaj yayınlanmıştır)

Kodla Büyü
İndirme Linki bekliyorum hocam. Teşekkürler. Bir de bunu normal bilgisayara da kursak sorun olmaz değil mi.

Tüm disk formatı yapılmadan sadece C olanı yüklemeyiniz bu kısmı anlamadim hocam yani ilk sefer image atarken komple mi atmamız lazım

Tüm disk formatı yapılmadan sadece C olanı yüklemeyiniz bu kısmı anlamadim hocam yani ilk sefer image atarken komple mi atmamız lazım
Aynen öyle hocam.
Hocam teşekkürler.

(Rufus için DD modunda yazılmalı) anlıyamadım DD modu derken.
Rufus ayarlamasında gpt ve uefi diye seçilip başlat deyince karşınıza seçim ekranı gelir, iso modu ya da dd modu. Orada DD modu seçilmeli.

Hocam d sürücüsünde windows güncellemeleri kapatmak için bir program var mı? Yoksa hangi programı önerirsiniz? Teşekkürler emeğiniz için.

""""Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun."""""
hocam indirmeye devam ederken indirme kesilmiş tekrar indirmek istediğimde de böyle bir şeyler yazıyor...

Elinize sağlık. Özellikleri güzel görünüyor. Kullanacak arkadaşlar da dönütte bulunursa çok seviniriz.

""""Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun."""""
hocam indirmeye devam ederken indirme kesilmiş tekrar indirmek istediğimde de böyle bir şeyler yazıyor...
Ek indirme linkleri ekleyeceğim hocam.
Elinize sağlık. Özellikleri güzel görünüyor. Kullanacak arkadaşlar da dönütte bulunursa çok seviniriz.
Aynen hocam iyi olur bu.

Bir önceki sürümü kurdum, çok güzel ve çok kullanışlı. Bu sürümün de daha güzel olacağına inanıyorum. Emeğinize ve elinize sağlık.

usb 3.0 ama bayağı bir uzun sürdü ama oluşturdu bakalım nasıl olacak pztsi bir deneyeceğim.birde rufus la oluştururken dd mi yoksa iso mu diye sormadı her zaman sorardı

Geri