FAZ-2 TAHTA AÇILMAMA PROBLEMİ

Kodla Büyü

idealprens

Üye
Merhabalar hocalarım Faz-2 tahtamızın elektrik kablosunu takıp power tuşuna basınca tahta açılmıyor. Kırmızı ışık hızlı hızlı yanıp sönüyor. Kumanda ile de denedim fakat aynı sonuçla karşılaştım ne yapmam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Hocam bizimki faz1 servis anakart arızası dedi üç tahta bu durumda her biri için 3000 istiyorlar ve tahtalar yavaş yavaş bozuluyor ne yapacağımı bilmiyorum

Yok birde hocam sanki sorunu yapan bizmiyiz herkes gözümün içine bakıyor yapılsın diye ben zaten yeteri kadar emek veriyorum...üst makamdakiler oturuyorlar herşey yolunda onlara göre devletten en çok yararlananlar devleti düşünmüyor bizim gibi

Hocam dün bizim bir tahta aynısını yaptı. Güç düğmesine bastıktan sonra kaynak tuşuna basarak açabildim. Daha başka deneme yapmadım henüz

Arkadaşlar garantileri biten faz1 ve faz2 tahtaların bakım onarım işleri ilinizde veya bölgenizde bulunan meslek liselerine devredildi. fatihpys.eba.gov.tr adresi üzerinden arıza kaydı açıp sizin okula bakacak olan meslek lisesinin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Vestel artık bakmıyor baksa da uçuk ücretler çıkarıyor.

Bizde de iki tahtada aynı sorun var,bir tanesi açılıyor ama bir süre sonra kendiliğinden kapanıyor,diğerini hiç bir şekilde açamadım.Elektrik geliyor ekrana kırmızı ışık yanıp sönüyor ama açılmıyor

Arkadaşlar arızalanan etkileşimli tahtalar için nereye başvuruyoruz? Garantisi bitmiş

Hocalarım faz2 yiz aynı sorunu 4. Kere yaşıyoruz anakartı yanmış bizim 3 tahtanın kimi gelip değiştirdiler şimdi 4. De öyle oldu servis geçen yaz 2021 yazı 2bin TL istedi önce ikidebir format istiyorlar sonra böyle 1 açılıyor 1 açılmıyorlar sonra böyle oluyor

Yok birde hocam sanki sorunu yapan bizmiyiz herkes gözümün içine bakıyor yapılsın diye ben zaten yeteri kadar emek veriyorum...üst makamdakiler oturuyorlar herşey yolunda onlara göre devletten en çok yararlananlar devleti düşünmüyor bizim gibi
Aynen hocam ben de en çok tahta bozukdumu gözümün içine bakılmasına ifrit oluyorum geçen günlerce uğraştım yapamadım bir öğretmen diyor ki bu sınıfın velileri çok baskıcı ve dişlidir baştan söyleyeyim hocam sanki hususi yapmıyorum

Faz 1 tahtalarda bios pili değiştirince genelde düzeliyor Faz 2 tahtalarda da düzelir diye düşünüyorum öncelikle bios pili değiştirmeyi deneyin hocam

Merhabalar hocalarım Faz-2 tahtamızın elektrik kablosunu takıp power tuşuna basınca tahta açılmıyor. Kırmızı ışık hızlı hızlı yanıp sönüyor. Kumanda ile de denedim fakat aynı sonuçla karşılaştım ne yapmam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Çalışan tahtalardan birinin ops sini söküp bu tahtaya takın ve deneyin. Arızalı tahtanın ops sini de çalışan bir tahtada deneyin.. Sorun tahta anakartında yada ops de olabilir..

Hocam dün bizim bir tahta aynısını yaptı. Güç düğmesine bastıktan sonra kaynak tuşuna basarak açabildim. Daha başka deneme yapmadım henüz
Kim ne yazmış diye girdim de bende yazmışım bu tahta hala çalışıyor demekki buradaki durum ile farklı

Geri