faz 2 olması gereken programlar

Kodla Büyü

xxltc

Süper Üye
Süper Üye
ark lar okulumuza faz 2 kurulumu yapıldı. win 8.1 sistem var. öncelikle bu sistemi kullanalım mi yoksa win 10 a yukselteyim mi.

et lere kurmam gereken programlar sizce nelerdir. tam bilmiyorum nelerin lazım olduğunu. sizden ricam su program sunun için lazım diyerek aciklarsaniz sevinirim.

ben 8 de devam ediyorum, zaten altyapı yok yani internetim yok.
epic pen
winrar
office
deep freeze kurdum.

d: ye de temizle.vbs yi attım. flashındaki dosyalar gözükmeyenler için. yoksa zırt pırt çağırıyorlar flashımdaki belgeler gözükmüyor diye.

hocam bu epic pen ne oluyor acaba. office crackli mi kurdunuz deep freze de öyle bunlar orijinal değil siz nasıl yaptıniz

windows 8 kullanımına ben bir türlü alışamadım o yüzden win 10 a geçiş yapıyorum.

ben biraz geç kaldım galiba deep freze i kurmakta..tahtalar bu hafta başın :? :? da gelmesine rağmen bizim hocalar virüs bulaştırmışlar bile..

shadow defender ,usb show ,winrar, ofis ve duvar kağıdı(eba daki kara tahta) beyaz çok gıcık gözü yoruyor...şu an çoook rahatm

dyned vsınıf vs kurmadım win8 de devam ediyorum...hem internet yok hem de dyned bu sene çok sıkıntılı veritabanına bağlanılmıyor...boşa yük

birçok antivirüs programı buldum ama kurulumda net bağlantısı gerektiriyor akıllı tahtalarda internet yok.

selcuk35' Alıntı:
ben 8 de devam ediyorum, zaten altyapı yok yani internetim yok.
epic pen
winrar
office
deep freeze kurdum.

d: ye de temizle.vbs yi attım. flashındaki dosyalar gözükmeyenler için. yoksa zırt pırt çağırıyorlar flashımdaki belgeler gözükmüyor diye.
Hocam win 8 de kullandiginiz deepfreeze i paylasmaniz mumkunmudur

arkadaşlar bizim okula yeni gelen et lerde win 8.1 yüklü. şuan meb internetinden bağlanıyorum. bana acil windows 8.1 ile uyumlu shadow defender yada deep freeze programı lazım. forumda bir arkadaşın paylaştığı shadow defender programını indirdim fakat win8.1 de çalışmıyor. elinde win 8.1 ile uyumlu olanlar varsa paylaşabilir mi ?

W8.1 e uyumlu deefreze programını bekliyorum bende. kullanan arkadaş paylaşabilir mi.

birde selcuk35 hocam temizle.vbs yi de paylaşır mısın

Geri