Faz-1, Faz-2 Etap Pardus & Windows 10 İsteği

Kodla Büyü

tarumoloji

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sevgili bilgisayar bilişim ailesi yeni Btr görevlendirmeleri gereği artık bakanlığımız akıllı tahtalarda pardus kurmamızı ister vaziyet aldı malumunuz olduğu gibi okullarda öğretmen arkadaşlar özellikle Power Point sunumlarını windows office ile hazırladıkları için libre office, open office gibi office programlarıyla tam uyumlu çalışmıyor ve kısa süre sonra isyan bayrağını çekiyorlar. Z kitap olayına zaten hiç girmiyorum bu arada... ET açılışında Windows ve Pardus ile seçenekli açılış ekranı gelen bir imaj hazırlayabilecek arkadaşların yardımcı olmasını Btr görevi alan arkadaşlar olarak canı gönülden isteriz...

sayın hocam ben de 3 yıldır pardus kurulu tahtaların olduğu okulda BTR'yim. Öğretmenlerin sunularını PDF'e çevirip kullanmalarını sağladım... Wine yükleyince bu defa farklı donma problemleri çıkmaya başlamıştı. bu sebeple Z kitap olayına da aynı şekilde ya pardus uyumlu z kitapları tercih etmeleri, mümkün değilse de yine pdf'e çevirmelerini istedim.... sıkıntısız ilerliyoruz

Sevgili bilgisayar bilişim ailesi yeni Btr görevlendirmeleri gereği artık bakanlığımız akıllı tahtalarda pardus kurmamızı ister vaziyet aldı malumunuz olduğu gibi okullarda öğretmen arkadaşlar özellikle Power Point sunumlarını windows office ile hazırladıkları için libre office, open office gibi office programlarıyla tam uyumlu çalışmıyor ve kısa süre sonra isyan bayrağını çekiyorlar. Z kitap olayına zaten hiç girmiyorum bu arada... ET açılışında Windows ve Pardus ile seçenekli açılış ekranı gelen bir imaj hazırlayabilecek arkadaşların yardımcı olmasını Btr görevi alan arkadaşlar olarak canı gönülden isteriz...
Pardus ta kalacaksanız ofis programı olarak wps ofis tavsiye ederim. Microsoft ofise en uyumlu ve en kullanışlı ofis bu. Ücretsiz ve Türkçedir.

PDF işi zor hocam tarih coğrafya gibi derslerde PowerPoint sunuları test soruları cevapları animasyon ile gelecek şekilde hazırlanmış, eşleştirme , doğru yanlış soru tiplerinde de cevaplar animasyon ile çıkıyor arkadaşları da anlamak lazım onca sunum tekrar yapılmaz yani... Ki adamlar evde para versen Pardus kullanmaz bu yüzden baştan yapma ihtimalleri de yok... Geçmişte bazen kullandım çok uzak değilim konuya ama bu İşler zorunlu oldu mu tepki sert oluyor... Bu hafta boşta bir tahta bulup sorunları tespit edip çözüm için tekrar çalışmalara başlamak lazım gerekiyor artık...

Geri