FAZ 1 e sorunsuz windows ve pardus(bir arada) imaj varmı ?

Kodla Büyü

sezginozturk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar.
İdareci olarak çalıştığım okulda faz 1 tahtalara win 10 imajı yüklenirken, pardus ve win 7 kurtarma bölümleri silinmiş. Şimdi ben açılışta pardus ve windows 10 seçeneğinin sorulduğu stabil bir sistem için imaj arıyorum. Dokunmatik ekran sorunu yada ATAK sorunu olacaksa win 7 e de razıyım. win 10 takıntımız yok. Bize tüm ihtiyaçlarımızı giderecek çalışır bir sistem gerekli
Aslında vestel serviscilerinin elindeki sistem kurma belleği de işimi görür. Ama servisçi vermiyor
Hangi imajı yükleyeyim elimde 32 gb bir belleğim var.
Lütfen yardımcı olur musunuz?

Merhaba arkadaşlar.
İdareci olarak çalıştığım okulda faz 1 tahtalara win 10 imajı yüklenirken, pardus ve win 7 kurtarma bölümleri silinmiş. Şimdi ben açılışta pardus ve windows 10 seçeneğinin sorulduğu stabil bir sistem için imaj arıyorum. Dokunmatik ekran sorunu yada ATAK sorunu olacaksa win 7 e de razıyım. win 10 takıntımız yok. Bize tüm ihtiyaçlarımızı giderecek çalışır bir sistem gerekli
Aslında vestel serviscilerinin elindeki sistem kurma belleği de işimi görür. Ama servisçi vermiyor
Hangi imajı yükleyeyim elimde 32 gb bir belleğim var.
Lütfen yardımcı olur musunuz?
Orjinal Faz 1 imajı işinizi görür sanırım
http://driver.vestel.com/Drivers/fatih/image/akilli_tahta_sistem_geri_yukleme.zip

Hocam pardusta ATAK tarzı bir program varmı? Tahtayı sadece öğretmen açsın istiyorum

yanlış hatırlamıyorsam var evet usb ye eba şifresi mebbis şifresi dahil herşeyi gömüyorsunuz usb takınca otomatik giriş yapılıyor diye hatırlıyorum ama atak ya da usb den kullanılan bir anahtar sistemi kesinlikle kullanmayınız. belirli bir zaman sonra tahtaların tüm usb girişleri bozuluyor ve servis tarafından bayağı bir meblağ isteniyor aşırı derecede gereksiz ve kullanışsız...

Geri