Fatih Sistem Odası Ses Sorunu

Kodla Büyü

ay51

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar iyi günler sizlerden fikir alacaktım, sistem odasında bulunan kabinetten 10-15 dakika aralıklarla ses geliyor, elektrikler kesildiğinde yedek güç ünitesi devreye girdiğinde çalışma esnasinda ortaya çıkan sese benzer sesler geliyor. Sistem odasında bulunan ortam fanı çalışmıyordu fanın yanında bulunan termostast 35 °C dereceye ayarlanmış bulunan ideal ortam sıcaklığı 25 °C'ye ayarladım hem fan çalıştı, hemde ses kesildi. Yarım saat sonra tekrar ses geldi. Sorun sizce ne olabilir

Son düzenleme:
hocam, bence düzeltmeye hiç çalışma, senin başın ağrır. sistem odalarından kim sorumlu ise iletişime geç, hatta okul idaresine de yazılı olarak bilgi ver.

Arkadaşlar iyi günler sizlerden fikir alacaktım, sistem odasında bulunan kabinetten 10-15 dakika aralıklarla ses geliyor, elektrikler kesildiğinde yedek güç ünitesi devreye girdiğinde çalışma esnasinda ortaya çıkan sese benzer sesler geliyor. Sistem odasında bulunan ortam fanı çalışmıyordu fanın yanında bulunan termostast 35 °C dereceye ayarlanmış bulunan ideal ortam sıcaklığı 25 °C'ye ayarladım hem fan çalıştı, hemde ses kesildi. Yarım saat sonra tekrar ses çıkarmaya başladı, kabinetin üst kısmında bulunan fanlarda çalışmıyordu onu sıcaklık ayarını da 35 °C'den 25'ye düşürdüm yine ses kesilmedi. Sorun sizce ne olabilir
hocam, bence düzeltmeye hiç çalışma, senin başın ağrır. sistem odalarından kim sorumlu ise iletişime geç, hatta okul idaresine de yazılı olarak bilgi ver.
Kesinlikle katılıyorum. Sakin elleme hocam. Bizde olmuştu benzer bir durum. Yetkili olmayan kişiler müdahale etmiş diye sıkıntı çıkmıştı. Allah'tan biz müdahale etmemiştik. Başkası etmiş

Geri