Fatih projesinde adrese teslim ihale...

Kodla Büyü
Fatih Projesinin kimler için yapıldığı anlaşıldı!!!

Tüm dertleri bu ülkeyi soymak... Kalkınma malkınma hikaye... Eğer samimi olsalardı 1.5 yıldır bu kadar bilgisayar öğretmenini mağdur eden sıkıntıları bir hafta da çözerlerdi... Eğer samimi olsalardı bilişim çağı nutukları atıp bilişimi okullarda gereksiz ders ilan etmezlerdi.... 7 yıldır bilgisayar öğretmeni olarak bu adamların bana yaptıkları herşey için HAKKIMI HARAM EDİYORUM...
Kese dolduran köpekler.... dünyanın en zengin başbakanları, bakanları, bürokratları. .... HARAM OLSUN HAKKIM....

http://www.memurlar.net/haber/213184/

yaw bırakın alsın ihaleyi yahu ne olcak yahu? birileri alsın bir an önce de başlasın artık. proje proje ağızlara sakız oldu. gerçek olsun da önümüzü görelim. ihaleler ne zaman şeffaf ve tarafsız yapıldı ki? ne zaman bi ihale olsa hep fesat karışır. kamuoyuna duyurulur ama çözüm olmaz. aynı tas aynı hamam devam ederler yollarına.
ben de bunu doğru bulmuyorum ama ülkemizin gerçeği bu.
ayrı bi konuda diğer bazı ülkelerde işlerin çooook farklı yürüdüğü... misalen bi ülkenin bakanı enflasyon çıktığı için harakiri yapmıştı...

Vestel güzel bir marka olabilir belki ürettiği akıllı tahtalarda güzeldir ama bence yanlış .. bence mimio akıllı tahtalar daha güzel...

Vay Arkadaş, Vay Arkadaş...

Bu Tunay BB de sürekli adı geçen tunay herhalde..

vestelin her yeri iyi olsa ne yazacak. Çakma LG mallarıyla üretim yapıldığımı zannediliyor. Yerli olsun canımı yesin mantığı ile daha çok 3kağıt ekonomisinin ürünleriyle karşılaşacağız.

saygılar

Bu Tunay sık sık adını duyduğumuz >Tunay... Adamın bizim sorunlarımızı çözmeye vakti yokmuş meğer, başka önemli işleri varmış baksana... Hakkını yemişiz zavalllının....

Bu akıllı tahtalar Vestelin reklamındaki gibi robota dönüşen türdense öğretmenlerin işleri de ellerinden gitti demektir:)

Öğretmen olmak ayrı bir dert... Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olmak bambaşka bir dert... Bide bizimle ilgilendiğini ve sorunumuzla ilgilenildiğini söyleyenlerin halini görmek...

Haberin altındaki yorumlarda gerçekten acınası durumumuzu gösteriyor. Benim adamım alsında nasıl alırsa alsın mantığı hakim insanlarda. Yabancı alacağına hak hukuk tanımadan Zorlu grubu alsın değil mi :)

Bu dört isimden en dikkat çekeni ise Tunay Alkan. Vestel adına tahta tasarlayan Alkan aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyor. Yani Vestel'in patentini aldığı akıllı tahtayı, Vestel'in o tahtayı satacağı Milli Eğitim Bakanlığı'nın üst düzey bir bürokratı tasarlamış oluyor.

yerli üretimi mümkün oldukça desteklerim fakat yapılanlar pek etik gelmedi bana...

Karsan firmasının ürettiği araba vardı hani 4-5 ay önce Abd de ihaleye girmişti ama başka firmaya verdiler. bütün haberlerde karsanın alacağı söyleniyordu ama yedirmediler bizim firmaya. bence vestelin alması çok uygun olmuş. veya onlara sipariş edilmesi uygun olmuş.

vay vay vay, neler dönmüş be yaa, biz da bu Tunay Alkan dan umutluyduk, adam ne çıktı.

Atalar söz söylemiş ''Dinsizin hakkından imansız gelir '' diye
bizim eğitek yardımcısı tunaya bakın hhele akıllı tahta tasarlamış da vestel pataentini almış ( vestel i de bilirik ihaleyi gavurlar alsın en azından ödenen paranın karşılığı alınır.Hey gidi hey güzel ülkem kime güvenecen artık

Tunay Bey, mutlaka okuyosunuzdur bunları: "Bilişim Tek. Öğretmenleri için norm tasarlayın"

Geri