Fatih Projesi Tübider Resmi Görüşü

Kodla Büyü

e_nes

Aktif Üye
:alkis: bu yazıyı alkışlıyorum tam düşündüğüm ve herkese söylediğim gibi... :wink:

Türkiyede mantıklı açıklama yapan ender kuruluşlardan biri :+1:
Çok doğru söylüyorlar umarım başbakan ve bakanımız bu görüşleri dikkate alırlar

:alkis: :alkis:
güzel tabiki. aklı selim insanların oluşturduğu bi kurul tarafından yapılan bu değerlendirmenin hak ettiği yankıyı uyandırması dileğiyle...

kesin bunlarda desteklemiştir diye bir önyargıyla okumaya başladım ama gerçekçi ve doğruları söyleyen, ayakları yere basan bir yazı olmuş. teşekkür ederim..düşüncelerimi yansıttığı için... :alkis: :alkis: :alkis:

Olayı genel hatlarıyla özetleyen güzel bir yazı olmuş.
İnşallah bakanlıktakiler bu yazıyı dikkate alırlar.

Buna benzer hatta daha bilimsel ve bizim önemimizden bahseden bir raporu EĞİTEK'in yayınlamasını beklerdim.

Bu işe özel yeni bir chip ve işlemci tasarlamak yanlış. Bence standartlara uymak daha az maliyetli olur. O chipe özel yazılımı ve işletim sistemini falan da tasarlamak demek ayrı bir işletim sistemi gibi bir şey oluyor. Ama siz standart bir şey verseniz öğrenciye piyasadaki bütün programlar kurulabilir. Bütün video formatları desteklenir. vs. vs. Amerikayı yeniden keşfetmezsiniz.

e- öğrenme nesnelerini içerecek ve pdf reader ve flash player destekleyen. 3g 4 g wifi filan olmayan bir model bile iş görür.

Geri