Fatih Projesi - Hazırlayıcı Eğitim Kursu

Kodla Büyü

bilgibil

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bu kurs ile ilgili eğitmenin doldurması gereken evraklar nelerdir?Sınav olması gerekiyor galiba içeriğe uygun sınav soruları olan varsa gönderebilirseniz sevinirim.Şİmdiden teşekkürler.

Hocam böyle bir kurs var mı? sizin bahsettiğiniz Fatih projesi kapsamında orta öğretim öğretmenlerine verilen 50 saatlik temel düzey bilgisayar kursu olmasın...

Var sayın hocam.Fatih Projesi-Hazırlayıcı Eğitim Kursunun içeriğinde temel bilgisayar kulanım bilgileri var.5 günlük 25 saatlik bir kurs.Resmi yazıyla şu an görevliyim zaten.www.kayserifatih.gov.tr/ sitesinde bazı dökümanlar mevcut.Yalnız ben kurs ile ilgili doldurulması gereken formları ve sınav soruları arıtorum.

Bu kurs lar sadece kurulum yapılan pilot okul öğretmenlerine verildi. Fatih kurulumu tamamlanmayan okulda verilmeyecek bu kurs. Kurulumların tamamlanması beklenecek.

hizmet içi eğitim kursları ile ilgili standart evraklar var kursiyer bilgileri kurs planı anket vsvs
bunları hizmetiçi eğitim dairesinin sayfasından indiriliyordu şu an nerde bulunur bilmiyorum ama kısa bir arama yaparsanız bulursunuz sanırım

bilgibil' Alıntı:
Bu kurs ile ilgili eğitmenin doldurması gereken evraklar nelerdir?Sınav olması gerekiyor galiba içeriğe uygun sınav soruları olan varsa gönderebilirseniz sevinirim.Şİmdiden teşekkürler.
KURS İÇİN;

HAZIRLANACAK BELGELER :
1- Katılımcı Günlük Yoklama Çizelgesi (Form-2)
2- Hizmetiçi Eğitim Faaliyeti Katılım ve Değerlendirme Formu (Form-3)
3- Günlük Çalışma Çizelgesi ( Form- 4)
4- Hizmetiçi Eğitim Faaliyeti Yönetici Raporu (Form-6)
5- Hizmetiçi Eğitim Faaliyeti Merkezi Müdürü Raporu (Form-7)
6- Devamsızlık Takip Çizelgesi (Form-8)
7- Sertifikalar

dosyaları buradan indir bak bulamazsan bendekleri yollarım
http://www.maltepebilisim.com/hizmetici_evraklar.aspx

Geri