Fatih Projesi 25 saatlik yüzyüze egitim

Kodla Büyü

hyalcin_61

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Daha önce 30 saatlik yuz yüze egitimler veriyordum bu hafta da yuz yuze egitim de egitim gorevlisi olarak gorevlendirildim fakat bu kurs 25 saatlik ve kursta on test ve degerlendirme testi var. Bu testler elinde olan var mi paylasabilir mi

hyalcin_61' Alıntı:
Daha önce 30 saatlik yuz yüze egitimler veriyordum bu hafta da yuz yuze egitim de egitim gorevlisi olarak gorevlendirildim fakat bu kurs 25 saatlik ve kursta on test ve degerlendirme testi var. Bu testler elinde olan var mi paylasabilir mi
Hocam 25 saatlik bu kursu verdinmi. Evraklar varmı elinde. Öntest sontest ve dökümanlar

Kursu verdim son testi siteden bir arkadas paylasmisti onu kullanmıştım ön test degerlendirme cetveli günlük planlari kendim hazirladim yarin size gonderirim isterseniz

hyalcin_61' Alıntı:
Kursu verdim son testi siteden bir arkadas paylasmisti onu kullanmıştım ön test degerlendirme cetveli günlük planlari kendim hazirladim yarin size gonderirim isterseniz
Gönderirsen sevinirim hocam. Şimdiden teşekküler mailimi özelden attım

ön test son test yok ama diğer teslim edilecek resmi evrakları hazırlayabilirsin hocam GİRİŞ kısmına kursiyerlerin ve kursun bilgilerini girerek formu hazırla derseniz otomatik oluşturuyor. tasarım bana ait değil ve birkaç eksiklikler var belirteyim :)

Ekli dosyalar

• 16 MAYIS.rar
    104.8 KB · Görüntüleme: 50
Fatih Projesi Ön Test ve Son Test , Ben de burdan ya da başka bir arkadaştan bulmuştum. Bu soruları kullandım.

Ekli dosyalar

• n test son test.rar
    101.8 KB · Görüntüleme: 51
Geri