Fatih Kalem Yazmama Sorunu

Kodla Büyü

sinopino

Üye
Merhaba arkadaslar pc me fatih kalem uygulamasını yukledim.fatih kalemi calıstırıp kalem simgesine tıkladıgım zaman mouse un sec işlevinin yerine kalemin devreye girmesi gerekirken sol tıkladıgımda kalem devreye girmiyor.fatih kalemi actıgımda ekranı mavi bir cerceve kaplıyor fakat kalem calısmıyor.aynı sıkıtıyı zoom u kullanırkende yasıyorum zoom acılıyor fakat draw dedigimde kalemin devreye girip cizmesi gerekirken ,kalem devreye girmiyor.düzelmesi icin ne yapabilirim simdiden tesekkurler

ben win 7 kullanıyorum.program icin tesekkür ederim kurdum gayet islevsel.ama ekrana yazı yazma secenegini tıklayınca fatih kalemdeki gibi yine kalem devreye girmiyor.

Bendeki sorun sadece zoom ile ilgiliydi. Sizin sorununuz sistem ile ilgili görünüyor. Normalde fatih kalem ve benim kalem aynı kodlarla üretildi, grafik kartı üzerinden çalışıyorlar, ayrıca directx kütüphanesini kullanıyorlar. EpicPen de aynı kodlarla yazıldı o da çalışmayacaktır.
1) Antivirüs yazılımı ekrana yazı yazmayı engelleyebilir.
2) Grafik kartınızın sürücüsünü güncelleyin.
3) Netframework 4.5 ve directx paketlerini tekrar yükleyin.
bunlarda sorun yoksa çalışmaması için bir sebep yok gibi, tabi zararlı yazılımlar ile her şey mümkün.

cok tesekkür ederim sayın hocam.aynen dediginiz gibi epic pende calısmadı .antvirüsü kapadım olmadı ,grafik kartımı guncelledim direct x kaldı onuda deneyecem

Geri