Fatih Fiber Ağ rezaleti

Kodla Büyü

bahhele

Süper Üye
Süper Üye
gerçekten rezillik.. başka kelime bulamıyorum. ADSL varken bundan iyiydi..en azından girdiğinsite açılıyordu. Fiber dedikleri buysa kalsın almayalım! Ne sitelere düzgün bağlanıyor ne doğru düzgün hızdan yararlanabiliyoruz. Çok kötü bağlantı hızı..insanı kanser ediyor. Çoğu sitenin ADSL e oranla yasak olmasıda cabası..
Bunu tek yaşayan biz miyiz? Herkes nasıl? Ülke geneli böyleyse vay halimize..Fiber diye öttüre öttüre yaptıkları şey bu mu yani?

gerçekten rezillik.. başka kelime bulamıyorum. ADSL varken bundan iyiydi..en azından girdiğinsite açılıyordu. Fiber dedikleri buysa kalsın almayalım! Ne sitelere düzgün bağlanıyor ne doğru düzgün hızdan yararlanabiliyoruz. Çok kötü bağlantı hızı..insanı kanser ediyor. Çoğu sitenin ADSL e oranla yasak olmasıda cabası.. Bunu tek yaşayan biz miyiz? Herkes nasıl? Ülke geneli böyleyse vay halimize..Fiber diye öttüre öttüre yaptıkları şey bu mu yani?
Bizde de maalesef durum aynı hocam

Son düzenleme:
Filtre çok faydalı Vpn çok gerekli 1650 TL çok ucuz neye vermiyoruz ki o parayı.

gerçekten rezillik.. başka kelime bulamıyorum. ADSL varken bundan iyiydi..en azından girdiğinsite açılıyordu. Fiber dedikleri buysa kalsın almayalım! Ne sitelere düzgün bağlanıyor ne doğru düzgün hızdan yararlanabiliyoruz. Çok kötü bağlantı hızı..insanı kanser ediyor. Çoğu sitenin ADSL e oranla yasak olmasıda cabası..
Bunu tek yaşayan biz miyiz? Herkes nasıl? Ülke geneli böyleyse vay halimize..Fiber diye öttüre öttüre yaptıkları şey bu mu yani?
Birkaç gündür internette ülke genelde bir problem var hocam..Bu problem haricinde fiber sanki çok mu iyi derseniz maalesef verilen paralara çok kötü allah yardım etsin ülkeye, ne paralar gidiyor insanın içi acıyor

google forms üzerinden sınav yapıyordum. 3-4 gündür tam rezillik. sorular resimli idi resimler bir türlü yüklenmiyor. Çocuklara da rezil olduk. sınavda tam bir fiyasko oldu.

google forms üzerinden sınav yapıyordum. 3-4 gündür tam rezillik. sorular resimli idi resimler bir türlü yüklenmiyor. Çocuklara da rezil olduk. sınavda tam bir fiyasko oldu.
Sizde resim yüklenmiyor yine iyi Sayın Hocam; biz ilgili linke bile ulaşamıyoruz. Uygulama yazılısı yapamadım bu yüzden.

Aynen ya bugün zorlaya zorlaya yaptım drive dan sınavı. Bir baktım 30 kişilik sınıfta 50 yanıt geldi. :)

Geri