Fatih Eğitmenleri Hizmetiçi Eğitim Faaliyetleri

Kodla Büyü

susudes

Aktif Üye
Arkadaşlar hizmetiçi eğitim faaliyetleriyle ilgili mail hepinize gelmiştir. Bu faaliyetlere bizim şahsen başvurmamız gerekiyor anladığım kadarıyla. Başvuru yapan var mı? Ben mebbis'te verilen faaliyet kodlarını aratıyorum ama kursları göremiyorum...

hocam bende başvuracamda uygun bulamadım geçen sene
bu sene düşünüyorum fatih gelmeden biz fatihe gidelim öğrenelim diye mail adresime gelmedi öyle bir başvuru

Ben teknoloji kullanımı kursuna katıldım eğiticiyim zaten de, bir mail gelmiş kursların tablosu var fakat ne kursu olduğunu anlamadım.. Başvuru ekranında da bulamıyorum o faaliyet kodlarını..

yok hocam bizlerin başvurması gerekmiyor. eğer ilçenizde yeterli eğitici yoksa bt öğretmen arkadaşlarınıza duyurarak bu kurslardan birine başvurmalarını sağlayınız diyor.

evrim0626' Alıntı:
yok hocam bizlerin başvurması gerekmiyor. eğer ilçenizde yeterli eğitici yoksa bt öğretmen arkadaşlarınıza duyurarak bu kurslardan birine başvurmalarını sağlayınız diyor.

teşekkür ederim hocam ;)

Hocam il merkezinde ortaöğretim düzeyinde tek bilişimci olunca zorunlu olarak olmuşum benimde son anda haberim oldu eğitim alacağımdan :)

hayruş' Alıntı:
susudes hocam eğitici nasıl oldunuz ?? ben onu merak ediyordum da :(
hocam eğer eğitimci olmak istiyorsanız il eğitici arkadaşlarla görüşün eğer ihtiyaç varsa sizi eğitme yazsınlar.

Geri