fatih ağı şifresiz oldu.

Kodla Büyü

katmer

Üye
Arkadaşlar, bir kurumda okul müdürüyüm.Okulumuzdaki fatih ağı şifresiz ağa dönüştü.Şifre istemiyor ama internete de -iphone telefonlarda- güvenlik yok diyerek bağlanmıyor. fatih ağına tekrar nasıl şifre koyabiliriz? Yardımcı olabilecek arkadaşım var mı?

şifresiz ağa döndü hocam, EBA giriş ile girilebiliyor sadece. EBA'ya giriş yaptıktan sonra internet tekrar aktif olacaktır.

fatih ağına şifre koyamazsınız. bakanlık kontrolünde olan bir ağ sistemidir. 3 yol var
1. durumu fatih koordinatörüne bildirin
2. fatih alytaypısından sorumlu firmaya ulaşın koordinatör telefonunu bilir
3. veyahut bakanlık fatih projesi birimlerine ulaşın bilişim işlerine bakan personeller kabinete bağlanır problemi çözerler.
çağrı merkezini de arayabilirsiniz 444 7 555

şifresiz ağa döndü hocam, EBA giriş ile girilebiliyor sadece. EBA'ya giriş yaptıktan sonra internet tekrar aktif olacaktır.
Evet ben de şimdi fark ettim. Teşekkür ederim yanıtınız için.EBA'ya girerek bilgisayarımdaki sorunu çözdüm.iphone telefonumda sorun devam ediyor.EBA şifresini girmek için bile internet imkanı vermiyor sistem.

Evet ben de şimdi fark ettim. Teşekkür ederim yanıtınız için.EBA'ya girerek bilgisayarımdaki sorunu çözdüm.iphone telefonumda sorun devam ediyor.EBA şifresini girmek için bile internet imkanı vermiyor sistem.
iphone için sertifika.meb.gov.tr üzerinden sertifika kurarsanız belki düzelir hocam.

Geri