FATİH'in şifresi kırıldı

Kodla Büyü
Yazılımın şifresinin kırılmasını ben açıklayayım :)

Tabletlere yüklenen rom da ayarlar bölümü aktif değil. Fakat tabletteki takvim özelliğinden, takvim ayarlarına girdiğinizde tüm ayarlara ulaşabiliyorsunuz. Buradan birkaç işlem daha yapmak mümkün (okuyan ve belki bihaber öğrencilere yol göstermiş olmamak için yazmıyorum.)

Kendi milletimi küçümsemeyeceğim de. Yerli Bill Gates ve Steve Jobs'larımızın olduğuna ve yenilerinin yetiştirilebileceğine inanıyorum.

salih01tr' Alıntı:
Yazılımın şifresinin kırılmasını ben açıklayayım :)

Tabletlere yüklenen rom da ayarlar bölümü aktif değil. Fakat tabletteki takvim özelliğinden, takvim ayarlarına girdiğinizde tüm ayarlara ulaşabiliyorsunuz. Buradan birkaç işlem daha yapmak mümkün (okuyan ve belki bihaber öğrencilere yol göstermiş olmamak için yazmıyorum.)

Kendi milletimi küçümsemeyeceğim de. Yerli Bill Gates ve Steve Jobs'larımızın olduğuna ve yenilerinin yetiştirilebileceğine inanıyorum.

Yerli bill gatesler sitifler yetişsin de, tabletle internete girdi diye bill gates olacak fantazisi çok uçuk.

size öyle gelmedi mi?

alpaygunes' Alıntı:
"şifreyi kırmak" çok üstü kapalı bir açıklama.
Tabletlere rom mu yüklediler
yoksa internet kısıtlamasını devredışı mı bıraktırlar.

Eğitek bizlerede birer tablet gönderdi. Bildiğiniz öğrenci - öğretmen tableti. kısıtlamaları çok cansıkıcı. pisikolojik bir trawma yaşamak üzereyim :D

kendisine bisiklet alınan, fakat sadece ziliyle oynamasına izin verilen çocuk gibi hissediyorum kendimi :D

Şuan evden internete girebiliyorum. kısıtlamayı aşabildim. Ama hotmail, google gibi sitelere aşırı güvenlik önlemlerinden dolayı giriş yapamıyorum.formu dolduruyorum fakat giriş yaparken siteler uyarı veriyor. youtuben den video izleye biliyorum.
hürriyet ve bilgisayarbilişim e giriş yapabiliyorum fakat mesaj yazamıyorum. form doldurmadan gezinme sorunsuz oluyor yani.

Fakat benim için tablete android yazılımları yükleyebilmek önemli. rom yükleyemedikten sonra gerisi hikaye.

hocam çok güzel yazmışsın. Tablette şifreyi kırmak denilen rom yüklemesi ki bunu extra bir kablo ile 3. kişilere yaptırdıklarını düşünüyorum. Buda tablet kırıldı olayı. Bir skandal bu kadar güzel örtbas edilebilirdi.

Bir arkadaşta çok güzel belirtmiş ultrasorf ü akıllı tahtalara çakınca kendilerini hacker sanıyorlar. Ağlanacak haldeyiz ama bilgisi olan ağlar sadece.

Her şifre kıran Bill Gates veya Steve Jobs olmuyor, Kevin Mitnick'de olaibliyor. Dünyadan haberleri yok ahkam kesiyorlar.

Geri