Farid Farjad Diyarbakıra geliyor :)

Kodla Büyü

AngeL_

Aktif Üye
Dünyaca ünlü keman virtüözü 27 Martta Dicle Üniversitesi Kongre Merkezinde ..
Çevre illerden arkadaşların bilgisine :) Bu fırsat kaçmaz..

Ekli dosyalar

• davetiye_d.jpg
    davetiye_d.jpg
    31.3 KB · Görüntüleme: 1,036
BİRŞEYLERİ ANLAYAMADIM ARKADAŞLAR BİRAZ SAFLIK MAVCUT BENDE DE ŞU ŞEYE KAFAM TAKILDI DKSV KISALTMASINDA NEDEN V FARKLI B :-1: R RENKDE VURGULANMAK İSTENEN NEDİR.

BİDE YANDAKKİ ASLANLI AMBLEMİN KÜLTÜR SANAT VAKFIYLA İLİŞKİSİN ANLAYAMADIM.

BİDE FARİD FARJAD'I ÇOK SEVERİM DİYARBAKIRDA OLMAYI İSTERDİM SIRF BU NEDENDEN.

AngeL_' Alıntı:
Dünyaca ünlü keman virtüözü 27 Martta Dicle Üniversitesi Kongre Merkezinde ..
Çevre illerden arkadaşların bilgisine :) Bu fırsat kaçmaz..
biletleri nerden alabilirim ve fiyatlar ne kadar

sevincaltunel' Alıntı:
BİRŞEYLERİ ANLAYAMADIM ARKADAŞLAR BİRAZ SAFLIK MAVCUT BENDE DE ŞU ŞEYE KAFAM TAKILDI DKSV KISALTMASINDA NEDEN V FARKLI B :-1: R RENKDE VURGULANMAK İSTENEN NEDİR.
BİDE YANDAKKİ ASLANLI AMBLEMİN KÜLTÜR SANAT VAKFIYLA İLİŞKİSİN ANLAYAMADIM.
BİDE FARİD FARJAD'I ÇOK SEVERİM DİYARBAKIRDA OLMAYI İSTERDİM SIRF BU NEDENDEN.

Telefonunu veriyorum vakfın sorun öğrenin hocam :D Bizide aydınlatırsınız..
www.dksv.org
Tel: 0412 224 21 00
Faks: 0412 224 21 91

memur' Alıntı:
biletleri nerden alabilirim ve fiyatlar ne kadar

Fiyatlar 20 (Öğrenci),50(Normal) ,75(Protokol)
Sanat Sokağı
Mega Center
Dicle Üniversitesi
Kahverengi Cafe
Huner Cafe
Tigris Cafe
Ensar Kitapevi
Çıra Kültür Sanat Derneği

fiyatlar 20, 50 , 70 liraylmış. 20 liralık bilet kalmamış. Facebook' ta Farid Farjad sayfasında bu bilgiler var. Ayrıntlı bilgisi olan varsa çok iyi olur.

Uyarı!
Uyarı: Değerli arkadaşlar, bazı internet sitelerinde yapılan "Diyarbakır'da ki Farid Farjad konserinin biletleri bitmiştir" gibi haber ve yorumlar tamamen asılsızdır. DKSV tarafından yapılmayan duyuruları lütfen ciddiye almayın.

ayrıca 70 TL değil 75 tl ve herkese satışı yapılmıyor.Protokol kısmı bu 75 tl lik bölüm..Telefonla rezervasyon yaptırabilirsiniz alımdan önce..

26 Martta da sabah kahvaltısı eşliğinde keçi burcunda söyleşi ve imza tarzında bişey olacak.Gerçi bu sadece özel misafirler için..Ama yinede benden duymuş olmayın ve gitmek için ısrar edin :)

Ne güzel :cry: Çok şanslı gidecek olanlar. Hep istemişimdir onu canlı canlı dinlemeyi ama Diyarbakır uzak Nevşehir'e. Umarım daha yakın yerlere gelir (Ankara mesela)

26 Mart programı değiştirilmiş yoğun ilgiden..

Değerli sanatseverler,
Dünyanın en iyi keman virtüözlerinden Farid Farjad, Diyarbakır Kültür Sanat Vakfı’nın konuğu olarak Diyarbakır’da. Program detayları şöyle;

26 Mart Cuma
Saat 11.30 – 12.00 – TRT 6 – Canlı yayın -
Saat 15.00 – 16.00 – Burhan Öçal ile Atölye – TRT Türk – Canlı yayın
Saat 16.00 – 17.00 – Workshop – Farid Farjad Diyarbakırlı keman çalan öğrencilerle bir araya geliyor. Keman’a ilgi duyan tüm gençler davetlidir.
Saat 17.00 – 18.00 – Farid Farjad Buluşması – Diyarbakır Kültür Sanat Vakfı, Diyarbakır Buluşmaları I: Farid Farjad buluşması, tüm sanatseverler davetlidir.

Diyarbakır Kültür Sanat Vakfı
Tel: 0412 224 21 00
Faks: 0412 224 21 91
http://www.dksv.org
info@dksv.org

3 gün önce buradaydı. Türkiye turnesi kapsamında 29 Martta Adana, 31 Martta İstanbul ve son olarak 1 Nisanda İzmir'de olacak.

Bir kaç sene önce Bilkent Senfoni Orkestrası Urfaya gittiydi. Hiç hoş olmayan manzaralar vardı. Adamlar uyudu resmen. :puhaha: Gerçi ben de olsam uyurdum. Ancak Farit Farjat başka... :+1:

iyiyyymiş..zaten diyarbakırdaki kültür merkezinin faaliyetleri son derece iyidir ve dünya çapında ses getirici sanat ve sanatçıları ağırlamaktadır.

gnctnc' Alıntı:
iyiyyymiş..zaten diyarbakırdaki kültür merkezinin faaliyetleri son derece iyidir ve dünya çapında ses getirici sanat ve sanatçıları ağırlamaktadır..buradaki kültür merkezindede sağdan soldan sakkalı adamları bulup vaaz verdiyolar anca.. akşam gördüm çıkışta türbanlılar ssaat 9 da ordu gibi çıkıyolar dı ..kendi inançlarına göre hoş bi durummu akşamın şerrinde bi türbanlı bayanın kültür merkezinde elin saçlı sakkallı herifini ağzının suyunu akıtarak dinlemeye gitmesi..otursunlar evlerinde yahuu..ne işleri var kültür merkezlerinde falan..dünya nereye gidiyo bilnmiyo ama ben kuranı kerimde okudğum kadarıyla dünyanın sonu yaklaştıkça herkes müslümana benzer olucakmışşşş mışş...neyse arkadaşlar sabaj sabaj başını şişirmeyim ben yahu..diyarbakırda ve yakınlarında olsa idim kaçırmazdım..dinley,n bakalım..doğuda yaaşam güzeldir keyfini çıkarın..

yani, yazdıklarınızın konuyla ne alakası var, diyelim ki var insanalırn ne zaman ne yaptıkları kendini ilgilendirir, yargılamak kimseye düşmez, doğru yapmışlar veya yanlış yapmışlar size ne ya da bana ne? tartışıyacak şey değil hele yeri hiç değil...

Geri