Face te grup adına paylaşım nasıl yapılıyor

Kodla Büyü

yağmur07

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Yönetici olduğum grupta paylaşım yapınca kendi adım değil grup adının görünmesini istiyorum. Mobilden nasıl yapılıyor , bilgisi olan vardır eminim.

Hocam,

Grupta paylaşımlar Grup yöneticisi ve üyeler tarafından yapılır. O yüzden grup ismi ile paylaşım yapılmaz diye biliyorum.

Grup yerine sayfa olsa söylediğinizi yapabilirsiniz.

Daha açık anlatayım.Okul adına oluşturulmuş bir grup. Kendi face hesabımızdan grubu oluşturduk. Üyeler paylaşım yapıyor kendi adıyla. Yönetici olan kişi paylaşım yapınca da kendi adı çıkıyor yönetici olduğu halde Grup adı çıkmıyor. Bi yolu olmalı diye düşünüyorum. Ama bulamadım.

yağmur07' Alıntı:
Daha açık anlatayım.Okul adına oluşturulmuş bir grup. Kendi face hesabımızdan grubu oluşturduk. Üyeler paylaşım yapıyor kendi adıyla. Yönetici olan kişi paylaşım yapınca da kendi adı çıkıyor yönetici olduğu halde Grup adı çıkmıyor. Bi yolu olmalı diye düşünüyorum. Ama bulamadım.
sayfada yönetici olarak oluyorda grupta hiç duymadım zaten kullanmam face

yağmur07' Alıntı:
Hocam,

3500 üyeli bir grubun tek yöneticisiyim ve şu ana kadar sizin dediğiniz gibi bir şey bulamadım. Sayfada ise bu yapılıyor.

Geri