F KLAVYE HAKKINDA GENELGE

Kodla Büyü
Yavaş yavaş kendimizi F klavyeye göre hazırlamamız gerekiyor. Daha önce alışkanlığım olduğu için sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum fakat birçok kişi çok zorlanacak.

geçilir beklesinler
eski memur ve müfettişler dışında ülkede f klavye kullana yok
tüm pcler telefonlar q klavye sen
f klavyeye geç

cumhurtorun' Alıntı:
geçilir, geçiniz
sen teknoloji üreteme, dışa bağlı kal, bilgi teknolojilerindeki gelişime, eğitime destek verme (bunların kafası hep tablet akıllı tahta olduğu için, bunları destek olarak görüyorlar), f klavyeye geçilecek, oldu.

:alkis: :alkis: :+1:

eemree' Alıntı:
geçilir beklesinler
eski memur ve müfettişler dışında ülkede f klavye kullana yok
tüm pcler telefonlar q klavye sen
f klavyeye geç

ben f klavye kullanıyorum :) gayet te hızlı oluyor kullanımı ama laptoplar da falan nasıl olacak telefonlarda aynı şekilde bize özel üretim yaparlar mı ki :) gerçi benim için q ya da f farketmiyor ama f de daha hızlıyım

f klavye kullanmayı hep istemişimdir. ama olmadı bir türlü q ile başladık öyle alıştık
direnmek yerine desteklemek lazım diye düşünüyorum(destek derken şimdi olay siyasiye çekilmesin önceden belirteyim, f klavyeye geçişe destek).
yavaş yavaş olacaktır. bir anda değil tabi. böylece teknoloji devi dediğimiz firmalar nasıl Türkçe karakterleri klavyelerine eklediyse
F klavyeyide tabletlere , akıllı telefonlara, laptoplara ekleyecekler.

f klavye kullanılınca bill gates, steve joblas yetişecek microsoft apple gibi firmalarımız olacak, yani f klavye kullanınca başımız göğe erecek..

Geri