EXPER ÖĞRETMEN

Kodla Büyü
Arkadaşlar bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin.
Öğretmen bilgisayarına normal format çektim şimdi öğretmen kurtarma dvd'si ile yeniden yükleme yapmak istiyorum. Güvenlik kartını çıkarmıştım yukarıdaki linkteki yazan bios ayarlarını yaptım. Güvenlik kartı zaten format çekildiği için gözükmüyor. 3 değişik yerden temin ettiğim öğretmen dvd'sini koyduğumda ghost ekranı geliyor ve aşağıdaki uyarıyı veriyor.

Internal Error 15210
An internal inconsitency has been detected it this problem persists, contact Symantec Technical Support http://service.symantec.com

Okey butonuna basmamız isteniyor ve bastığımızda Dos ekranına geçiyor ve aşağıdaki ekran çıkıyor.

ABORT:15210, NTFS sipnature, shold not be FAT32 Abort details output to GHOSTERR.TXT Plase contact Symantec...
A:\GHOST>

YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM...

Hocam aynı sorunu ben de yaşadım. Kurtarma yaparkan belli bir süre sonra 2. dvd yi istiyodu. Kopya dvd kullandım sorun halloldu. Siz de öyle yapın, elinizdeki dvd yi kopyalayıp ordan kurun. Büyük ihtimalle sorun düzelecek...

arkadaslar acronıcs ile aldığım exper pc lerin yedeğini başka taktığım bir hdd ye nasıl dönebilirirm.ben sağlam pc ye 2. hdd yi taktım ama geri döüşte hep c ye kuruyo ben C değil F ye dönmek istiyorum ne yapmam gerekli

Revi' Alıntı:
Arkadaşlar bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin.
Öğretmen bilgisayarına normal format çektim şimdi öğretmen kurtarma dvd'si ile yeniden yükleme yapmak istiyorum. Güvenlik kartını çıkarmıştım yukarıdaki linkteki yazan bios ayarlarını yaptım. Güvenlik kartı zaten format çekildiği için gözükmüyor. 3 değişik yerden temin ettiğim öğretmen dvd'sini koyduğumda ghost ekranı geliyor ve aşağıdaki uyarıyı veriyor.

Internal Error 15210
An internal inconsitency has been detected it this problem persists, contact Symantec Technical Support http://service.symantec.com

Okey butonuna basmamız isteniyor ve bastığımızda Dos ekranına geçiyor ve aşağıdaki ekran çıkıyor.

ABORT:15210, NTFS sipnature, shold not be FAT32 Abort details output to GHOSTERR.TXT Plase contact Symantec...
A:\GHOST>

YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM...
Bence hdd partitionlarını sil ve yeniden imaj atmayı dene. Tabii ki bios ayarlarını tam yapıp yapmadığını kontrol et ve mutlaka recovery kartı sistemden çıkar. Aynı hatayı bir okulumuzda yaşadım ve bu şekilde çözdüm.

Geri