EXCEL FORMÜLÜ YARDIM

Kodla Büyü

esila63

Aktif Üye
FORMÜL SORULARI : BU SORULARDAN 4. VE 9. SORUYU NASIL ÇÖZERİM?
1. VİZE NOTUNUN %40 VE FİNAL NOTUNUN %60 ALINARAK VF-NOTU ALANINI HESAPLAYINIZ.
2. H SÜTÜNUNDAKİ SONUÇLARI I SÜTUNUNDA YUVARLATINIZ
3. 28-29-30 NUMARALI SATIRLARDA BULUNAN SORULARI İLGİLİ FORMÜLÜ KULLANARAK BULUNUZ
4. 28. SATIRDAKİ SONUÇ ÖĞRENCİLERİN "CC" NOTU OLMASI DURUMUNDA
FF NOTU İÇİN -13 PUAN ÇIKARTINIZ
DİĞER NOTLAR İÇİN CC NOTUNA 4'ER PUAN EKLEYEREK "AA" NOTU DA DAHİL OLMAK ÜZERE HESAPLAYINIZ VE HARF SONUÇLARINI
(N2:N7) ARALIĞINDAKİ İLGİLİ YERLERE YAZINIZ.
5. (N2:N7) ARALIĞINDAKİ HARF PUANLARINI J SÜRUNUNDA EĞER FORMÜLÜ KULLANARAK OLUŞTURUNUZ.
6. 31 VE 32. SATIRLARDAKİ SORULARI İLGİLİ FORMÜLLERİ KULLANARAK ÇÖZÜNÜZ.
7. K SÜTUNUNDA BULUNAN DURUMU ALANINI HESAPLAMAK İÇİN CC NOTUNU BAZ ALINIZ.
NOTU CC NOTUNA EŞİT VE BÜYÜK OLANLAR İÇİN "GEÇTİ" DİĞERLERİ İÇİN "KALDI" YAZDIRINIZ.
8. 33 VE 34. SATIRLARDAKİ SORULARI İLGİLİ FORMÜLÜ KULLANARAK ÇÖZÜNÜZ.
9. M9 HÜCRESİNDE BULUNAN GRAFİK ALANI SORUSU İÇİN
(N10:N15) HÜCRE DEĞERLERİNİ EĞERSAY FORMÜLÜ İLE BULUNUZ

açıkçası canlandırmak pek olası görümüyor. dosyayı zipleyim öyle ekleyin. bu şekilde kabul edebilir

esila63' Alıntı:
ARKADAŞLAR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM :idea:
Evladım kaça gidiyon bakiim sen :?:

Önce dürüst olacaz.
Sonra bu sitedekilerin ekseriyeti öğretmendir.
Sanki onlarla beraber bot bağlamış gibi hitap etmeyeceksin. tmm :?:

arkadaşlar gerçekten bu bir ödev yegenim üniversite de bende sehir dışındayım yarın sınavı var uygulamalı ben de kullanıcı adımı ve şifremi verdim sizden yardım alması için ben tel den bağlanıyorum şu anda bu tavırlarınız da hiç hoş değil

bu kadar yorumdan sonra ben internet kafeye gelip yegenimin işini hallettim ilginize teşekkürler

hocam keşke yegeniniz durumu söyleseymiş buraya gelen öğrencilerden zannetmemiz gayet normal

bu foruma üye olup ödevini yaptırmaya çalışan çok öğrenci oldu ,forum üyesi olarak aklınıza gelseydi bu durum yeğeninizi uyarırdınız, neyse ödevi yaptığınıza göre sorun kalammış

Geri