Evlilik yıldönümü hediyesi önerileriniz...

Kodla Büyü

zafer_can

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar evlilik yıldönümü için hediye önerileriniz nelerdir? Bir türlü karar veremiyorum.Fikirleriniz...

Not:Bayana hediye alınacak...

Bir demet çiçek, nezih bir mekanda akşam yemeği ve pırlanta kolye.
Olur mu sayın hocam? :wink:

Küçük bir hediye olabilir ama bence güzel bir süpriz daha iyi olur.

hocam bana ilk yıl ses sistemi gelmişti ne alaka diyeceksiniz
ama bir taşla iki kuş diye duşundu heralde :idea:

bi bayan olarak ben tek taş ya ya da küçücük pırlanta bi kolye pırlanta olmasa bile güzel şık bi kolye isterdim yani..hatırası olacak bişey olsun bence.....tabi çiçek de olmazsa olmaz...:D

telefon almıştık biz birbirimize ama samsung alma :x

bir erkeğin eşine alacağı en iyi hediye eşinin mutfak için istediği gereçler olsa gerek. sonu yine sana döner:)

ne pırlanta kolye, ne de tek taş yüzük..bi bayana yapılabilecek en güzel surpriz kendi emeğinizle hazırladığınız başbaşa bir akşam yemeği..bir tane de kırmızı gül alıp onu ne kadar çok sevdiğinizi hissettirin yeter..bence tabi

Hocam tamam, bir hatadır olmuş :mrgreen:
Bunu sürekli hatırlatacak bir hediye seçme bari :idea: :mrgreen:

küçük paket şeklinde satılan 100 lü pakette bir mum al
güzel şirin bir hediye al
ve son olarak da 1 tane kırmızı gül

giriş kısmından gideceği yere kadar o mumlar ile yol yap ve hediyeyi sunacağın yerde bir kalp yap o kalbin içine de o hediyeyi al yanına da kırmızı gülünü koy...

becerine göre güzel bir yemek masası hazırla yemek önemli değil ama bütün işleri kendin yaptığını hissettir merak etme çorba pilav et sote bile yeter de artar maksat senin emeğin...

yok bunlar uzun iş diyorsan;

güzel bir akşam yemeği + HEDİYE + çiçek buketi yada gül de olur.

ÖNEMLİ OLAN O İNSANIN HAYATINDA OLMASINDAN DOLAYI GERÇEKTEN MUTLU OLDUĞUNU HİSSETTİRMEN...

ysahin' Alıntı:
küçük paket şeklinde satılan 100 lü pakette bir mum al
güzel şirin bir hediye al
ve son olarak da 1 tane kırmızı gül

giriş kısmından gideceği yere kadar o mumlar ile yol yap ve hediyeyi sunacağın yerde bir kalp yap o kalbin içine de o hediyeyi al yanına da kırmızı gülünü koy...

becerine göre güzel bir yemek masası hazırla yemek önemli değil ama bütün işleri kendin yaptığını hissettir merak etme çorba pilav et sote bile yeter de artar maksat senin emeğin...

yok bunlar uzun iş diyorsan;

güzel bir akşam yemeği + HEDİYE + çiçek buketi yada gül de olur.

ÖNEMLİ OLAN O İNSANIN HAYATINDA OLMASINDAN DOLAYI GERÇEKTEN MUTLU OLDUĞUNU HİSSETTİRMEN...

bu ne romantizim ya :D film gibi maşallah

bir keresinde benim eşim evlilik yıldönümünü 10 güne yaymıştı. elimi nereye atsam bir hediye çıkıyordu. hediyeler küçük şeylerdi ama aramak, dolaplarda hediyeleri görmek, üzerlerindeki notlar okumak çok güzeldi. esas gününde de güzel bir kolye hediye etmişti :++:

duygulandım şimdi :p

ozgulhoca' Alıntı:
bir keresinde benim eşim evlilik yıldönümünü 10 güne yaymıştı. elimi nereye atsam bir hediye çıkıyordu. hediyeler küçük şeylerdi ama aramak, dolaplarda hediyeleri görmek, üzerlerindeki notlar okumak çok güzeldi. esas gününde de güzel bir kolye hediye etmişti :++:

duygulandım şimdi :p

en iyisi böyle olsa gerek :)

evde eşinizin ulaştığı her yere,her dolaba,her kapıya onun sizin için değerini anlatan küçük notlar hazırlayıp iliştirin. gelirken de bir demet en sevdiği çiçeklerden. çoğu bayan için tek taştan daha unutulmaz olur emin olun.
kolay gelsin öğretmenim :)

hediye almak ya da beklemek şart mı yani?
bizim evlilik yıl dönümümüzü, doğum günlerimizi unuttuğumuz da olmustur. kimse kimseye darılıp gücenmez. bundan eşini sevmiyor deger vermiyor gibi bir sonuç çıkarılmaz.

sevgi saygımız sonsuzdur diyebilirim çok az kavgamız olmuştur.
5 yıllık evliyiz 3 çocuğumuz var.

son evlilik yıl dönümümüzde ise eşim bana çiçek toplayıp getirmişti

takı alabilirsiniz.artık neyi seviyorsa..

hediye aradaki sevgiyi güçlendirir bence

Geri