Evinden kısmi zamanlı çalışacak BT Öğretmenleri aranıyor.

Kodla Büyü

Niyazi SARAL

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
754
Merhaba,

AB Destekli, TÜBİDER Bilişim Sektörü Sınav ve Belgelendirme Merkezi (Voc-Test) projesinde (http://www.voctest.org/) çalışmak üzere, büyük çoğunlukla evinden ve bağımsız (free-lance) çalışacak beş tane BT Öğretmenine ihtiyaç vardır. İsteklilerin bu mesaja eklenmiş excel dosyasındaki "BT Eğitim Uzmanı" taslak meslek standardını inceleyerek eleştiri yapmasını, gereksiz gördüğü maddeleri değiştirmesini veya daha iyisini yazmasını beklemekteyiz. Maddeler tamamen ilk taslak olup üzerinde Dacum yöntemi ile iş analizi yapılarak çıkarılmıştır. En iyi katkıda bulunan kişilere davet yapılacaktır.

Seçilecek 5 kişi daha sonra internet üzerinden WEB- Seminer teknikleri ile çalıştaylara katılacak, ulusal meslek standartları, ulusal yeterliliklerde ismi yazılacak, soru ve bankası çalışmalarında katkıda bulunacaktır. Bu kısmi çalışma için 2-3 aylık süreçte her bir BT Öğretmenine yaklaşık 1,000 Avro bütçemiz bulunmaktadır. İstanbul'da fiziksel bir çalıştay yapıldığından ayrıca yol ve konaklama masrafları ödenmektedir.

Başvuruda bulunmak isteyen kişilerin bu dosyayı indirerek gerekli değişiklik, yenileme veya iyileştirmeleri yaparak e-posta ile (nsaral@cizgi.com.tr) adresine göndermelerini rica ederiz. Lütfen excel formatında ve yandaki kolonu kullanarak katkıda bulunun. Tüm değişiklikleri renklendirerek işaretleyin. (Seçilemeyen ancak emek verdiği anlaşılan her katılımcıya ufak bir hediyemiz de olacaktır.)

Niyazi Saral - TÜBİDER Bilişim Sektörü Mesleki Sınav ve Belgelendirme Merkezi Koordinatörü

new8.png
 

Ekli dosyalar

  • BT Eğitim Uzmanı 1.5.rar
    7.4 MB · Görüntüleme: 644

karakus

Aktif Üye
Mesajlar
232
Son basvuru tarihi nedir?
Yaklaşık 200 madde var ve bunun için bazı ön bilgilere ihtiyaç duyacağız. Ona göre bir çalışma planı oluşturalım.
 

dijitalyerli

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
667
bende katılabilir miyim acaba? :))
hocam ordaki işlemler sütununda sıraları da değiştirebilir miyiz?
mesela

Eğitim Programı için ders planı geliştirmek
Eğitim programı modülü geliştirmek

özellikle bu sıra kalmalı değiştirebilir miyiz?
 

Niyazi SARAL

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
754
Her satıra illa bir cevap yazmak veya düzeltme yapmak gerekmez ki, zaten format bilinen EQF (European Qualification FrameWork)
 

noktanet

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
737
evde oturup dolduracam bu web yazılım işinden nefretten ettim jübilemi yaptım kabul edilirsem birde burda deneyelim.
 
Üst