Evime internet bağlatacağım. Öneri ve referans numarası yollayabilirsiniz

Kodla Büyü
Ben TürkNetten sinir küpü olarak çıktım. Ama öyle olacak diye bir şey yok. Bölgenzde sorun yoksa sıkıntı olmaz. Karşınızda muhatap yok. Sadece online mesaj yolu ile müşteri temsilcisi var. Telekom alt yapısını kullanıyor. Bende 6 ay Bölgesel Arıza sürdü iptal ettirdim daha bitmediydi. Udunete başvurdum.

türknete bulaşmayın.. kafayı yersiniz.. her hafta sonu internet kesintisi yaşadım istanbul kartalda.. sabahtan akşama kadar internet gelmiyordu.. arıza kaydı için sisteme yazıyorsunuz.. turknette türktelekoma iş emri gönderiyor.. çözülürse çözülüyor yoksa beklersiniz internet gelsin diye.. en son 1 hafta boyunca internetim kesildi.. iptal dilekçesini gönderince aradılar.. indirim teklif ettiler ama kullanamadığın internet bedava olsa ne yazar..
bu uyarıları bende dikkate almadan üye olmuştum ama pişman oldum..

Hocam turknet in en büyük sıkıntısı karşında muhatap alacağın müşteri hizmetleri temsilcisi yok. Sırf bu yüzden bende turknetten Millenicom a geçtim gayet iyi. Sıkıntı olduğunda anında müdahale ediliyor tabi bu bulunduğunuz bölgeye göre değişir.Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 12447D5EF . Arkadasinizin bu kodla beraber, https://www.milleni.com.tr 'den veya 08503330333 cagri merkezimizden basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.
B016

Hocam turknet in en büyük sıkıntısı karşında muhatap alacağın müşteri hizmetleri temsilcisi yok. Sırf bu yüzden bende turknetten Millenicom a geçtim gayet iyi. Sıkıntı olduğunda anında müdahale ediliyor tabi bu bulunduğunuz bölgeye göre değişir.Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 12447D5EF . Arkadasinizin bu kodla beraber, https://www.milleni.com.tr 'den veya 08503330333 cagri merkezimizden basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.
B016
Bende araştırdım hocam eski bir türknetli olarak mileniye geçmeyi düşünüyorum. 2 aylık indirimde yapıyorlar. Teşekkürler

hocam uydunet(kablo tv) varsa eğer sokağınızda, tavsiye ederim, hızı-performansı iyi.Turk telekom bela(müşteri hizmetleri vs.), ben bizim sokakta uydunet olmadığı için superonline dan alıyorum interneti.

Türknet iptal ettim 12 ay Uydunet 50Mgbs Akıllı Sınırsız tarifesine geçtim.

upload_2020-8-22_13-53-33.png

Fiyatı ne kadar?

Hocam normal fiyat 90,99 tl ama benim Tv cihaz kirası yok o düşülür dediler. 88tl. Türknet size ne hızı verir bimiyorum. Türknet bana 35 Mbps hız verdi. Ama çok kopmalar oluyordu, bir de Mart ayından buyana (Ağustos 2020) telefon çalışmadı sürekli tt kaynaklı bölgesel arıza dediler. Uydunet Hayata Renk Katan 50 Mbps akıllı sınıfsızakşam 19.00 sonrası 25-30 mbps'ye düşüyor.
12 ay taahhüt:90,99tl
24 ay taahhüt: 80.99tl.

netspeed 100gb kotalı 93 lira maksimum 124 lira davet kodu ile 10 tl indirim oluyor

Davet Kodu : ICY29N​

Milennicom, hiç sorun yaşamadım, taahhütsüz istediğinde bırak, 35 mbit 110 ₺, Türktelekom alt yapısı kullanıyor, SOCAR Türkiye kuruluşu, promosyon koduyla başvurursanız bir ay ücretsiz.
millenicom.jpg

Millenicom'a yeni başvuracak olan arkadaşlar 1 ay ücretsiz internet kullanmak için aşağıdaki kodu müşteri temsilcine söyleyebilir.

1 ay ücretsiz internet kullanım kodu 5E94AB29

Geri