Eve internet tavsiyesi?

Kodla Büyü

mesut_steel

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Eve sınırsız internet almak istiyorum. Hızından performansından fiyatından memnun olduğunuz şirket yada tarife nedir? (Ttnet, Vodafone, Turkcell, superonline) Önerilerinizi bekliyorum..

Vodafone'dan uzak durun. Şu an vodafonluyum ve 7 haziranda nakil başvurusunda bulunmuştum. 25 gün geçti hala internetimi nakil edemediler. Daha önceki bir nakilde de 30 gün sürmüştü. Aman diyeyim uzak durun.
Eğer ADSL alacaksanız ttnet'ten, fiber alacaksanız ve bulunduğunuzda yerde hizmetleri varsa süperonline'dan şaşmayın.

Arkadaşlar şuan da en uygun sınırsız fiber vs internet hangisi uygun acaba. Kampanyalardan haberdar olan bir arkadaş var mi

süperonline fiber tavsiye ederim yoksa vodafone fiber ikisi en iyisi sayılır bölgenizde alt yapısı yeni ve sağlamsa

TURKNET ADİL KULLANIM KOTASINI KALDIRMIŞ HIZ 24.6 Mbps

Evde inetnetim 2007 yılında malumunuz kurum tarafından yapıldı, 2 senelik taahhüt ile güne kadar geldim, ancak hız ile ilgili ne kadar başvuru yaptım ise herhangi bir değişiklik olmadığı gibi bana modeminizi değiştirin. şu İP leri girin gibi yöntemlerle oyaladılar. 3 ay önce TURKNET e internet üzerinden başvuru yaparak 3 gün içerisinde yeni internete kavuştum. ilk kez bilgisayarlarım 24,6 Mbps ile tanıştı. Aynı altyapı ile malum kurum tarafından bu hızın tarafıma verilmediğini gördüm. geçen yıllara yazık olmuş.

65 TL ile sınırsız internet ve telefon için 1000 dk her yöne ve yurtdışı 1. bölge ülkeri ile görüşme yapılabiliyor.

TURKNET aboneliğini tavsiye ediyorum. sizde hız testi sonucunu görebilirsiniz.
https://turknet.speedtestcustom.com/result/962604e0-4d95-11e8-b62e-630fc28326d0

Abonelik için bu bağlantıyı kullanırsanız 1 ay bedava internet kullanabilirsiniz. ben de bilgisayarbilisim formdan bir üyenin paylaştığı kod ile üye oldum banada 1 ay fatura ödemesi için 65 tl indirim yapıldı.

https://turk.net/p/ULW64PX82QST/

Telefonla abonelikyaptırırsanız bu kodu söyleyerek 1 ay bedava internet kullanabilirsiniz
ULW64PX82QST

Badkasi
TURKNET ADİL KULLANIM KOTASINI KALDIRMIŞ HIZ 24.6 Mbps

Evde inetnetim 2007 yılında malumunuz kurum tarafından yapıldı, 2 senelik taahhüt ile güne kadar geldim, ancak hız ile ilgili ne kadar başvuru yaptım ise herhangi bir değişiklik olmadığı gibi bana modeminizi değiştirin. şu İP leri girin gibi yöntemlerle oyaladılar. 3 ay önce TURKNET e internet üzerinden başvuru yaparak 3 gün içerisinde yeni internete kavuştum. ilk kez bilgisayarlarım 24,6 Mbps ile tanıştı. Aynı altyapı ile malum kurum tarafından bu hızın tarafıma verilmediğini gördüm. geçen yıllara yazık olmuş.

65 TL ile sınırsız internet ve telefon için 1000 dk her yöne ve yurtdışı 1. bölge ülkeri ile görüşme yapılabiliyor.

TURKNET aboneliğini tavsiye ediyorum. sizde hız testi sonucunu görebilirsiniz.
https://turknet.speedtestcustom.com/result/962604e0-4d95-11e8-b62e-630fc28326d0

Abonelik için bu bağlantıyı kullanırsanız 1 ay bedava internet kullanabilirsiniz. ben de bilgisayarbilisim formdan bir üyenin paylaştığı kod ile üye oldum banada 1 ay fatura ödemesi için 65 tl indirim yapıldı.

https://turk.net/p/ULW64PX82QST/

Telefonla abonelikyaptırırsanız bu kodu söyleyerek 1 ay bedava internet kullanabilirsiniz
ULW64PX82QST
Başkasını kullanamam. Turknet candır. 5 lira zam iyi olmadı ama

Taahhüt derdi yok diye 1 aylığına Türknet deneyeyim dedim, bi baktım 2 sene olmuş hala Türknet'teyim..

Geçen ay 250 GB kullanmışım başka firma olsa hızı kesmeden en az 150 lira fatura isterlerdi. Arada bir ping dibe vuruyor ama yine de TÜRK NET

Uydunet, diğer adı Kablonet te daha bir yıl sözleşmem var. Eski abonelerine artı bir vefaları yok.
Tüm cihazlarımızda, Sayfalar geç açılıyor. Bekle bekle dur ki Sayfa açılsın. (Hızı ölçtüm; normal) Cep tlf tablet laptop hepsi öyle.
Lakin Sabaha karşı oldukça hızlı. Anladım ki bölgede abone çok. Ama sanırım altyapı yetersiz.
Ha bir de akk sı sınırı çok düşük. Ben de sözleşme sonunda kesinlikle türk.net düşünüyorum.

Hiç düşünmeyin arayın TürkNet'in
AKN vs KOTA yok TAHAHÜT yok 35 MGBİTe kadar altyapının elveiiine göre hizmet veriyorlar. Şart yok şurt yok canın sıkılınca bırak CEZA yok NEDEN yok.
Çok memnunum
Eskiden TTNETin niğmet diye sunduğu 8 mgbit 50 gb kota sonruum tarih oldu

Bir de netplus var sınırsız 25 lira.Taahhüt derdi yok ödediğin zaman internet çalışıyor ödeme yapmadığın zamanlar çalışmıyor.

Geri