Ev icin yazici tavsiyesi istiyorum

Kodla Büyü
hergün en az 1 sayfa da yazdiracaksanız bitmeyen kartuş sistemli yazıcılar iyi hem de renkli.

Brother HL-2130 Mono yazıcısını uzun süredir kullanıyorum. Yazıcı kaba olsa da hakkını veriyor. Durum ve toner resetleme videoları nette mevcut. Şimdi daha minimal modelleri çıktı. Alınabilir.

Bitmeyen Kartuş sistemlerinde devamlı çıktı almanız lazım. ısınamadım ben.
Brother çok fonksiyonlu lazer yazıcı kullanıyorum . Genelde sadece sene başında kullanıyorum bir de yazılılarda. Seneden seneye kullansanız da akma kuruma olayı yok yazdır dediniz yazıyor :) Brother çipsiz modeli bendeki , çip sıfırlama derdi vs yok. bir tane dişli var çevirince işlem tamam :)

Okulda fotokopi makinesi var evde çok kullanmayacagim amacımiz ilk ciktiyi evde alıp çoğaltmak.

Arkadaşlar epson L3050 veya 3060 serisi kullanan var mı?Buna muadil mürekkep koyulursa kafa bozulur mu?

Bende iki tane var. birisi efsane epson L110 15 bin sayfayı geçtim. bunun yenisi yok ama muadili vardır.

Diğerini geçen yıl aldım epson L386 5000 sayfa oldu.

her ikisinde de bir hafta kullanmasan dahi mürekkep kuruması yazıcı sorunu vs. problem olmuyor. tanklı sistem olduğu için ekonomik. muadil photoink kullanın derim.

sayfa başı renkli siyah beyaz fark etmez 2 kuruş anca tüketir. kağıt hariç.

Geri