Etkileşimli tahta kilit programı önerisi olan var mı?

Kodla Büyü

badem85

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Uzun zamandır kullanıpta, öğrencilerin kıramadığı kullanışlı bir kilit programı var mı tavsiye edebileceğiniz?

ATAK programını ben de kullanıyorum Bir sorun çıkarmadı. Ancak MAKS bir ileri aşamaya götürmüş etkileşimli tahta kilitsiz izin verilen bazı site ve programlar açık bırakılabiliyor. Yakında buna geçmeyi düşünüyorum.

kesinlikle mercanyazilim usb key programı
birçok programı inceledim demo halini kullandım maks atak vs ücretsiz olanı da vardı ancak hemen hepsi usb veya playstore dan anahtar programı ile kullanılıyor faat appstore dan yani iphone ve ipad uygulaması olan yalnızca usbkey programı. Uygulaması olaması olması önemli çünkü bazı programlar apple cihazları için web arayüzü tasarlamışlar ancak uygulamanın yerini tutmuyor. Birde gecen hafta yeni versiyona güncelleme yaptım, admin bilgisayardan tahtaların kilit durumlarına ve birkaç duruma daha müdahale edilbilir hale getirmişler, beğendim. Bana kalırsa eksi yönü tahtada açılan kilit sayfasının duyuru panosu yerine kullanılamıyor olması ancak fiyatı göz onune alındığında o kadar da olur diyorum.

Bu programlarda android uygulaması için aynı ağda olma şartı isteniyor. Bide kablosuz net (acces point) yok. Sadece tahtalarda kablolu internet var. Aynı ağda olma işini nasıl sağlayacağız?

Bu programlarda android uygulaması için aynı ağda olma şartı isteniyor. Bide kablosuz net (acces point) yok. Sadece tahtalarda kablolu internet var. Aynı ağda olma işini nasıl sağlayacağız?
mercan yazılımın programında aynı ağda olmak gerekmiyor hocam.

Geri