Etkileşimli Tahta açılmıyor

Kodla Büyü

eses_23

Site Gezgini
Arkadaşlar etkileşimli tahtada resimdeki gibi bir hata veriyor yeniden başlatınca bios ayarlarından başlangıcı değiştiriyorum ama sürekli aynı hatayı veriyor. harddiskten de boot edemiyorum... Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunz?? Bu arada etkileşimli tahta faz 2...

Ekli dosyalar

• 20180419_081919.jpg
    20180419_081919.jpg
    39.7 KB · Görüntüleme: 70
Hocam selamlar, ben de aynı sorunu yaşıyorum. Baska bir konu altında yazdım soruyu. Henuz cvp gelmedi. Siz sorunu nasıl cozdunuz acaba.

OPS, HDD'i görmüyor hocam, HDD'i çıkartıp farklı bir OPS ile denerseniz sorun çözülebilir.

Arkadaşlar etkileşimli tahtada resimdeki gibi bir hata veriyor yeniden başlatınca bios ayarlarından başlangıcı değiştiriyorum ama sürekli aynı hatayı veriyor. harddiskten de boot edemiyorum... Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunz?? Bu arada etkileşimli tahta faz 2...
İmaj yüklemeyi denediniz mi?

Tesekkurler arkadaslar. deneyeceğim bugün . İmaj atamıyorum cunku C yi gormuyor.
Tahtayı acmam gerekecek sanırım. Servis cagirmayı da bir deneyeyim. Olmadı acicam heralde.

Tesekkurler arkadaslar. deneyeceğim bugün . İmaj atamıyorum cunku C yi gormuyor.
Tahtayı acmam gerekecek sanırım. Servis cagirmayı da bir deneyeyim. Olmadı acicam heralde.
Clonezilla ile hazırlanmış bir imajı atmayı deneyin Hocam, Hala olmuyorsa diğer arkadaşları söylediği seçeneği deneyin derim

Geri