Kodla Büyü
bu imajı bende pylaşmıştım ama uyarı mahiyetinde söylüyorum epic pen var imajda kaldırılması gerekiyor kurulduktan sonra ave bu imajdaki uykuya geçme süresinden ve ekranı kapatma süresinden bana şikayet geldiği için onu da düzeltiyorum kurulumdan sonra bilginiz olsun...

bu imajı bende pylaşmıştım ama uyarı mahiyetinde söylüyorum epic pen var imajda kaldırılması gerekiyor kurulduktan sonra ave bu imajdaki uykuya geçme süresinden ve ekranı kapatma süresinden bana şikayet geldiği için onu da düzeltiyorum kurulumdan sonra bilginiz olsun...
İki yıl kadar önce kurulum yapmıştım Hocam sıkıntı yok diye hatırlıyorum ama teşekkür ederiz sıkıntı yaşayan hocalarım sizin yazdıklarınızı dikkate alarak düzeltme yapabilirler :)

İki yıl kadar önce kurulum yapmıştım Hocam sıkıntı yok diye hatırlıyorum ama teşekkür ederiz sıkıntı yaşayan hocalarım sizin yazdıklarınızı dikkate alarak düzeltme yapabilirler :)

haklısınız hocam epic pen şu ara meb ile telif yüzünden çatışıyor o zamanlar ücretsizdi o yüzden o zman sorun olmuyordu tekrar teşekkür ederiz..

mustafa hocam imajı dün indirip bugün okulda bir tahtaya kurmayı denedim başarılı bir şekilde kurdugunu söyledi fakat yeniden başlayınca tahta açılmadı tam olarak şöyle oluyor, tam açılacak gibi başlıyor beyaz ekran geldiğinde tak kapatıp resetliyor sonra yeniden başlıyor bir döngü şeklinde bu şekilde devam ediyor...ne biosa girebiliyorum nede f7 den boot bölüme ne yapacağımı şaşırdımmm

Geri