Etkileşimli sınıf Yönetimi Kursu

Kodla Büyü

btnotlari

Süper Üye
Süper Üye
26-27 Aralık 2016 tarihlerinde İstanbul’da Milli Eğitim Bakanımız Sayın Nabi
AVCI'nın katılımı ile EBA ders ve EBA V sınıf uygulamalarının tanıtımı yapılmıştır ve bu
uygulamalarının her ortamda tanıtılması istenmiştir. Ayrıca 2016 Yılı hizmetiçi eğitim
faaliyetleri yayınlanmış olup mebbis modülü üzerinden başvuruya açılmıştır. Bu faaliyetler
içerisinde yer alan;
1.2016000009 faaliyet numaralı “Etkileşimli Sınıf Yönetimi Eğitimi” İl
Koordinatörleri, Fatih Projesi Eğitmenleri ve Bilişim Teknolojileri Rehberliği görevini
yürüten öğretmenlerin katılımı ile,
2.2016000008 faaliyet numaralı "Bilinçli Güvenli İnternet Kullanımı Eğitimi" Fatih
Projesi 1. Faz kapsamındaki okullarda görev yapan öğretmenlerin katılımı ile 18 Ocak 2016
tarihinde başlamak üzere uzaktan eğitim yoluyla yapılacaktır.

Daha önce katılan arkadaşlar neler anlatılıyor faydalı oluyor mu kurslar aceba bilgilendirir misiniz

İkisine de başvurdum. Bakanlığın biz bilişimcilere biliyorsunuz özel bir ilgisi var.. :cry: Ne olur ne olmaz deyip donanımlı olarak hazır beklemede olmalıyız.. Baksanıza her gün sürprizlerle karşılaşıyoruz.. :p

dengem' Alıntı:
İkisine de başvurdum. Bakanlığın biz bilişimcilere biliyorsunuz özel bir ilgisi var.. :cry: Ne olur ne olmaz deyip donanımlı olarak hazır beklemede olmalıyız.. Baksanıza her gün sürprizlerle karşılaşıyoruz.. :p
Hocam ortaokul mu lise mi tablet filan dağitildi mi sizde

Hocam mebbise baktim biraz önce 10 ocak yazıyor bi deneyin isterseniz

evet ben yanlş görmüşüm:) ama başvuru sayısı baya fazla, bakalm bize çıkacakmı

btnotlari' Alıntı:
dengem' Alıntı:

Hocam Anadolu Lisesindeyim. Faz1 kurulumu 3 yıl olmuş. Teslimatlar yapıldı. Geçen sene ve bu sene tabletler dağıtıldı.

dengem' Alıntı:
btnotlari' Alıntı:
dengem' Alıntı:

Hocam Anadolu Lisesindeyim. Faz1 kurulumu 3 yıl olmuş. Teslimatlar yapıldı. Geçen sene ve bu sene tabletler dağıtıldı.
teşekürler hocam bizde daha yeni tahtalar kuruldu ama teslımat fılan yapılmadı tabletler fılanda yok katılsammı kararsız kaldım

katıl hocam. al sertifikanı.. ileride bunlar lazım olur.. en azından yaz döneminde re'sen falan alıncak olursun ondan kurtulursun :idea:

Geri