Etkileşimli Sınıf Yönetimi Eğitici Eğitimi Kursu Nedir?

Kodla Büyü

abbaskara

Site Gezgini
FATİH Projesi - Etkileşimli Sınıf Yönetimi Eğitici Eğitimi Kursu nedir arkadaşlar?
Kursun içeriği hakkında bilgisi olan varmı?

bizim koordinatör almıştı bu eğitimi, esy yazılımı var apk olarak onu tabletlere yüklemişler, akıllı tahtayı ve diğer tabletleri kontrol etmişler, fatih şimdi başlıyor galiba...

arkadaşlar bu kursa katılanınız varmı acaba öğrenebeilirmiyim? neler yapılıyor, neler anlatılıyor? yokmu açıkca anlatacak birisi

tcoalngsau' Alıntı:
arkadaşlar bu kursa katılanınız varmı acaba öğrenebeilirmiyim? neler yapılıyor, neler anlatılıyor? yokmu açıkca anlatacak birisi
Hocam bu kursun ilki Nisan ayında, seçilen arkadaşlar tecrübelerini paylaşırlarsa kursun tam içeriğini görmüş olacağız....

İçerik de yok kurs da yok başvurduğumuz faaliyetler reddediliyor gerekçe faaliyet iptal yazmış Necdet Sarı

murathan21' Alıntı:
İçerik de yok kurs da yok başvurduğumuz faaliyetler reddediliyor gerekçe faaliyet iptal yazmış Necdet Sarı

Böyle saçmalık olabilir mi gerçekten? 5 merkezi eğitime başvurdum 4'ü bu kurs hepsi iptal edildi diye reddedilince boşa 4 başvuru hakkım yok olacak. Başka eğitimlere başvururdum bilseydim!!!!

kursa başvuruyoruz hiçbiri çıkmıyor.mebin hizmetiçi egitimi ne kadar dandik.hizmetiçi egitim verecekler hizmet içi egitime ihtiyacı varken :puhaha:

Arkadaslar butun etkilesimli sini yonetimi egitimleri iptal edilip icerigi egitimde teknoloji kullanimi egitimlerine dahil edilecekmis bilgi bu sekilde

murathan21' Alıntı:
Al bendende o kadar. kurs iptal edildi gerekçesiyle reddedildi. Madem iptal ediliyor. mebbis'dende silin 2 tane hizmetiçi başvuru hakkım boşa gitti.

Kurs iptal nedenini yazmışlar
"Etkileşimli Sınıf Yönetimi Yazılımındaki güncellemeler ve testlerin tamamlanmasından sonra yapılmak üzere iptal edildi."

ilsis' Alıntı:
Kurs iptal nedenini yazmışlar
"Etkileşimli Sınıf Yönetimi Yazılımındaki güncellemeler ve testlerin tamamlanmasından sonra yapılmak üzere iptal edildi."
Aynen hocam şimdi baktim benimkinde de aynı uyarı var....

Bugun MEBBIS'e baktim yine husran "Bakanlık onayı ile görevli eğitmenler öncelikli olarak alınmaktadır."
Madem boyle yapacaksiniz RESEN ALIM ve BASVURUYA KAPALI OLAYDI
:-1:

Bugun bir RED daha yedik...Öncelikli olarak bakanlık onayı ile görevli eğitmenler alınmaktadır.

Eğitime katılan forum da hiç kimse yok galiba
Kurs hakkında yorum ve açıklamada bulunan olmadı henüz

arkadaşlar bu kursa resen alım yapılıyor bende başvuru yapmıştım ama kursu alacak kişiler Ankaradan belirleniyor ve öncelikle il koordinatörleri ve fatih eğitmenlerinden seçim yapılıyor, kursun içeriğinde bildiğim kadarıyla tabletlerde olan v-class uygulaması anlatılıyor tableti derste aktif kullanım üzerine bir kurs olduğu hakkında bilgiler verdiler.

İl koordinatörleri ve egitmenlerin eğitimi bittikten sonra il in belirleyeceği kişiler resen alimi yapılarak egitime alinabilir

Bir de bu egitimlerin uzaktan eğitim olarak verileceği yönünde bilgiler de vardi...???

Geri