Etab5 Meb Sertifika Yüklenmesi

Kodla Büyü

murathan21

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sistem kütüphanesinde meb sertfika var tıklayınca indir ve kapat diye iki seçenek geliyor indire tıkladığımda indiriyor ama hata veriyor kurarkennasıl yapcaz bunu

kurarken resimdeki ekran geliyor ve şifre veya desen girmeden kurulum tamamlanmıyor

Ekli dosyalar

• Screen Shot 05-04-16 at 12.19 PM.PNG
    Screen Shot 05-04-16 at 12.19 PM.PNG
    158.7 KB · Görüntüleme: 2,332
Ben de e tab 4 e yükleyemiyorum. sertifikayı indiriyorum ama indirilenler bölümünde üstüne tıkladığım zaman dosya açılamıyor diyor. dosya yöneticisi uygulamasından mı yüklemek zorundayız. dosya yöneticisi indirmek için playstore u açtığımda hesap istiyor, hesap bilgilerimi girince sunucu hatası deyip tekrarlatıyor ama aynı yere geri dönüyor.

serdemir' Alıntı:
Ben de e tab 4 e yükleyemiyorum. sertifikayı indiriyorum ama indirilenler bölümünde üstüne tıkladığım zaman dosya açılamıyor diyor. dosya yöneticisi uygulamasından mı yüklemek zorundayız. dosya yöneticisi indirmek için playstore u açtığımda hesap istiyor, hesap bilgilerimi girince sunucu hatası deyip tekrarlatıyor ama aynı yere geri dönüyor.

sıkıntıyı çözersen bana da yaz hocam

Hocam şu anda önümde tablet yok fakat hatırladığım kadarıyla anlatayım.
etab 4 e sertifika yüklemek için;
- sertifikayı tabletinize indirin.
- sertifikayı tabletin ana dizinine taşıyın. Bu işlem için play store dan bir dosya yöneticisi programını indirerek yapabilirsiniz.
- ayarlar - depolama - uygulamalar kısmında tüm uygulamalarda "ayarlar" uygulamasını tıklayın. verileri temizleyi tıklayın.
daha sonra
- ayarlara - güvenlik kimlik deposu - güvenilir kimlik bilgisini açın
- kullanıcı kısmında fatihca yı göreceksiniz. sertifika yüklenmiştir...

yalcinbayrakci' Alıntı:
Hocam şu anda önümde tablet yok fakat hatırladığım kadarıyla anlatayım.
etab 4 e sertifika yüklemek için;
- sertifikayı tabletinize indirin.
- sertifikayı tabletin ana dizinine taşıyın. Bu işlem için play store dan bir dosya yöneticisi programını indirerek yapabilirsiniz.
- ayarlar - depolama - uygulamalar kısmında tüm uygulamalarda "ayarlar" uygulamasını tıklayın. verileri temizleyi tıklayın.
daha sonra
- ayarlara - güvenlik kimlik deposu - güvenilir kimlik bilgisini açın
- kullanıcı kısmında fatihca yı göreceksiniz. sertifika yüklenmiştir...

tab5 de sıkıntı hocam tab4 de hallettik

Geri