etab 5 e en fazla hangi versiyon kuruluyor.

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar elimde 15 adet etab 5 tablet var ve bu tabletlerde versiyon yükselteceğim.

Etab 5.1 yüklendiğini biliyorum ama en yüksek hangi versiyonları kurdunuz öğrenebilir miyim?
Bir öğretmende android 6 gördüm , android 7 gördüm diye duyuyoruz etab 5 tabletler için. Ama ortada somut bişey yok.
Eğer yükseltiliryor ise paylaşalım. Burada yüzlerce binlerce öğrenciye yardımcı olabiliriz.

Arkadaşlar elimde 15 adet etab 5 tablet var ve bu tabletlerde versiyon yükselteceğim.

Etab 5.1 yüklendiğini biliyorum ama en yüksek hangi versiyonları kurdunuz öğrenebilir miyim?
Bir öğretmende android 6 gördüm , android 7 gördüm diye duyuyoruz etab 5 tabletler için. Ama ortada somut bişey yok.
Eğer yükseltiliryor ise paylaşalım. Burada yüzlerce binlerce öğrenciye yardımcı olabiliriz.
hocam custom romlar oluyor ama sağlıklı olma konusunda endişeler mevcut. örneğin şarj tükenmesi, donma , uygulama hatası vs. bende stabil olandan yanayım. o yüzden yükseltme arayışına girmedim. güzel çalışır sıkıntı olmaz , sorun yaşayınca sen bozdun muhabbeti en irite olduğum şey.

Hocam custom rom olarak 6, 7 hepsinden türlü türlü var fakat bunların neredeyse tümünde dikey tuttuğunuzda kalem hatalı çalışıyor. Ses kamera vs problemleri olabiliyor. Yine en sorunsuz çalışanı 5.1 malesef.

ben bu videodaki 6.1 kurdum dikey kullanımda biraz aksaklık var kalemde ama toparlıyor şarzda bi sıkıntı yok arkaplanı temizleme tuşu yok gözüküyor onuda tuş düzenleme programı indirdim ikinci görevverdim uzun basınca çalış diye bi sıkıntı yok denenebilir ders yaptım çalıştı eba ve zoom

Korktuğum ne biliyor Musunuz arkadaşlar. Ben bunu yüklerim. Eba uygulaması 5.2 ve üzeri olur. Yine girmez

Geri