ESY KURSU

Kodla Büyü

brkbldk

Site Gezgini
Hocalarım şuan 2017000011 nolu esy kursunda kayıtlıyım ve kursunda bugün son günü ve sınavlarım kaldı ve şöyle bi mesaj var

Lütfen dikkat, sınav uyarısı;
*Eğitim sonunda yapılacak sınava tek giriş hakkınız vardır, herhangi bir şekilde sınavın yarım kalması durumunda yeni bir sınav hakkı verilmesi mümkün değildir.
* Sınav öncesi mutlaka flash player sürümünü en son versiyona güncelleyiniz.
* Sınav esnasında sınav bitene kadar tarayıcıyı kapatmayınız.
* Elektrik ve internet kesintilerine karşı tedbirlerinizi alınız, mümkünse diz üstü bilgisayarla sınava giriniz ve kesinti esnasında durum düzelene kadar tarayıcıyı kapatmayınız.
* Soru ve içeriği paylaşmanız halinde mali sorumluluğunuzun bilincinde olunuz, tespiti halinde eğitimden başarısız sayılacaksınız.
Eğitiminizin çalışmalarınızda size faydalı olması dileklerimizle başarılar dileriz,
Saygılarımızla...
YEĞİTEK
Eğitim Hizmetleri Koordinatörlüğü

Eğitimi de yine bi internet maduriyeti yaşadığım için internet kafede tamamladım sadece sınavım kaldı internet kafelerin durumu da malum bazı konuları tamalasamda verimli şekilde tamaladığımı düşünmüyorum acaba sınava tek giriş hakkımız olduğundan bu ortamda tamamlayabilir miyimki bu konuda fikri olan var mı acaba?

Ayrıca hocalarım bulunduğum okulda sadece etkileşimli tahta var internete de bağlı değil ve eğitimin son test kısımlı bi anket var v sınıfta şunu yapabilirim gibi sorular var sınavdan önce bu kısımdaki soruları aldığım bu kursa göre tamamlıyorum ancak bu v sınıf uygulamasını ben tabletsiz bir okul olduğu için bu yanıtlar verdiğim teorik yanıtlar bir v sınıf uygulaması yapılarak vermiş yanıtlar değil o yüzden bu anketi bile cevaplandırırken ikilemde kaldım mış gibi varsayıyorum.

Kendim sormuş kendim cevaplamış oldum :puhaha: O kadar kasmaya gerek yokmuş bu ortamda bile bu eğitim tamamlanabilirmiş. Sınavdan 73 aldım. Ama bugün öğrendiğim bi durum internet kafelerin durumu içler acısı en azından bu kafenin öyle çocuklarımız gençlerimiz böyle ortamlarda...

Geri