Eskimeyen takvim (saatli)

Kodla Büyü

mutlucan

Süper Üye
Süper Üye
evet .. eskimeyen takvim.. :)
tasarım için çok uğraşmadım.. zaten uğraşsam da bundan çok daha iyisini yapabileceğim söylenemez..
fikir vermesi açısından ekliyorum...

peki nasıl kullanacağız..
takvimi bastıracağımız matbaa size aşağıdaki resimdeki gibi bir eklenti hazırlayacak..(siz de hazırlayabilirsiniz) şeffaf bantlarla kartona sabitleyip her ay kaydırıp yıllar boyu kullanabilirsiniz..

buda PsD'si

Ekli dosyalar

• takvim22.jpg
    takvim22.jpg
    466.8 KB · Görüntüleme: 981
  • ALIM9570.JPG
    ALIM9570.JPG
    334 KB · Görüntüleme: 980
  • ALIM9569.JPG
    ALIM9569.JPG
    290.7 KB · Görüntüleme: 980
Tasarımı çok beğendiğimi söyleyemem ama çalışma ilginçmiş. :)

mutlucan' Alıntı:
tasarım için çok uğraşmadım.. zaten uğraşsam da bundan çok daha iyisini yapabileceğim söylenemez..

takvimi bastıracağımız matbaa size aşağıdaki resimdeki gibi bir eklenti hazırlayacak..(siz de hazırlayabilirsiniz) şeffaf bantlarla kartona sabitleyip her ay kaydırıp yıllar boyu kullanabilirsiniz..

buda PsD'si

psd eklemeyi sanırım unutunuz parlak bir fikir teşekkürler incelemek isterim psd eklerseniz...

Süper.
Matbaalar bu yöntemi biliyormu. Tonlarca kağıt tasarrufu demek bu. :idea: :alkis:

.PSD :?: :?:

Yalnız_Kurt' Alıntı:
mutlucan' Alıntı:

buda PsD'si

psd eklemeyi sanırım unutunuz parlak bir fikir teşekkürler incelemek isterim psd eklerseniz...
dün eklemiştim ama yanlış psd eklemişim ..
bugün tekrar ekleyeceğim inşallah..

hocam avreka mı elmamı ? :) emeğine sağlık gerçekten biraz daha çalışma ile büyük bir tasarruf yöntemi.

joombal' Alıntı:
Süper.
Matbaalar bu yöntemi biliyormu. Tonlarca kağıt tasarrufu demek bu. :idea: :alkis:

.PSD :?: :?:
düşündüm de matbaaların bu yöntemi kullanacağına ihtimal vermiyorum.. onlar için altın yumurtlayan tavuğu kesmek gibi birşey..

fikir çok güzel.

Kullanmayı düşünüyordum ama 30 gün olan aylarda 31.gün de görünüyor bir de şubatta.

Geri