eski okul sitesini kapama

Kodla Büyü

deniz774

Aktif Üye
slm arkadaşlar okul kodları değiştiğinden biz de yeni kurum koduyla web sitesi yapıp yayınladık... fakat google da hala eski kurum kodlu sitemiz açılıyor yok mudur bunun bi çözümü eskisini kaldıramıyor muyuz? ayrıca meb.gov.tr'de de hala eski adresimiz görünüyor... bu ne saçma iş .... :verymad:

ikisi için de başvuru yapabilirsiniz. ama google zaten yakında yeni sitenizi üste çıkarmaya başlar.

hocam benim de başıma böyle birsey geldi gibi oldu.
meb.k12.tr den yönetim bölümünden okulun Mebbis koduyla değil dns bilgileriyle giriş yapın.
site açılıyor.
tüm dosyaları silip ismi de silince sildiginiz ismi yeni kurum kodlu sitenize verebilirsiniz.
zaten ben ha bugun ha yarın yapcam dedim carsamba gunu baktım benim sitenin dosyaları silinmiş artık

hocam ben eski ftp şifresi ile meb.k12.tr ye giremiyorum:( ... ama cuteftp programından değişiklik yapabiliyorum.. ne saçma birşey ya

deniz774' Alıntı:
slm arkadaşlar okul kodları değiştiğinden biz de yeni kurum koduyla web sitesi yapıp yayınladık... fakat google da hala eski kurum kodlu sitemiz açılıyor yok mudur bunun bi çözümü eskisini kaldıramıyor muyuz? ayrıca meb.gov.tr'de de hala eski adresimiz görünüyor... bu ne saçma iş .... :verymad:
google'den isim yada link kaldırmak için:

http://support.google.com/webmasters/bi ... wer=164734

Geri