Eshab-ı Kehf Yediuyurlar Tanıtım Sİtesi

Kodla Büyü

Metehan

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar Joomla 2.5 kullanarak hazırlamış olduğum Eshab-ı Kehf Külliyesi Tanıtım Sitesi. Ekrem Hocamın hazırlamış olduğu flaş banneride kullandım. Kendisine bu güzel çalışmayı bizimle paylaştığı için teşekkür ediyorum. Site hakkındaki değerlendirmelerinizide alırsam eksik gedik yönlerinide sizin fikirleriniz doğrultusunda tamamlamış olurum. Hepinizie şimdiden teşekkür ediyorum..

http://www.ashab-ikehf.com/

Hocam eline sağlık, güzel çalışma.
Sitede görsel bakıldığında ufak tefek eksik-fazlalık var. "Kayıt ve giriş" bölümü bence gereksiz. eğer portal türünde birşey yapmayacaksanız tabi. Normal bir ziyaretci için gereksiz.

Birde ulaşım ve konaklama için bilgiler verirseniz merak edenler için kolaylık olur.
Nasıl ulaşırım? gibisinden başlık...

http://maps.google.com/maps?q=+Af%C5%9F ... rkiye&z=13

Bir de google maps de yer işareti eklerseniz aram yapanlar daha kolay bulur..

hasan hocam onun ile ilgili bölümü hazırladım fakat tam olarak hazırlamadğım için menüye bırakmadım. Kayıt bölümüde daha çok yazarlara yönelik olmasını istediğim için bıraktım aslında ama yinede isteyen siteye üye olabilsin dedim.

Metehan' Alıntı:
Arkadaşlar Joomla 2.5 kullanarak hazırlamış olduğum Eshab-ı Kehf Külliyesi Tanıtım Sitesi. Ekrem Hocamın hazırlamış olduğu flaş banneride kullandım. Kendisine bu güzel çalışmayı bizimle paylaştığı için teşekkür ediyorum. Site hakkındaki değerlendirmelerinizide alırsam eksik gedik yönlerinide sizin fikirleriniz doğrultusunda tamamlamış olurum. Hepinizie şimdiden teşekkür ediyorum..

http://www.ashab-ikehf.com/

hocam ellerinize sağlık....bu eshabı kehf mağarasından bir tane de bizim memlekette var :) (mersin)

hocam banner'a olacak yorumum.. ekrem hocanın ellerine sağlık....

sırf alışılagelmiş bannerlardan farklı olması ve göze farklı gelmesi için, sağ taraftaki resimlerin sağa yatık gelmesi bence bütünlüğü tamamen bozuyor...insan beyni resmi algılamakta zorlanıyor....

düz gelse daha iyi olur diye düşünüyorum....

Evet hocam bir tanede sizde var Tarsus ta:) Banner konusunda ben böyle daha hoş olduğu kanaatindeyim ama bu şahsi fikrim tabiki. Eğer düz gelmesi daha güzel olacaksa düz deneriz kaybedeceğimiz bişey yok :)

crazyboss' Alıntı:
Ben tarsusta gitmiştim meğer kahramanmaraştaymış ,kandırdılar mı :)

Hocam yıllardır Tarsus ile Afşin arasında bir çekişme vardır .. Orası kendilerinde olduğunu Afşin ise kendilerind eolduğunu söyler. Hangisi doğrudur diye Tarsus Afşini mahkemeye verdi ve ODTÜ ve Marmara üniversitesinden gelen araştırmacı Bilim Adamları Kuran-ı kerimde geçen ayetler ışığında ve Ashab-ı kehf zamanında yaşayan hükümdarın yaşadığı yerleri araştırarak ve en önemlisi sabah güneş doğduğunda güneşin düşme açısını baz alarak bir araştırma yaptılar ve Mahkemeye sundukları raporda Afşinin belirtilen ayetler ve diğer kanıtlar çerçevesinde Afşin olma olasığının Tarsusa göre daha yakın olduğunu söylediler ve mahkemede Afşinde olduğuna hükmetti. Deliller çok kuvvetliydi çünkü.

Hocam sizi Afşinede ben davet ediyorum ve gelin size Külliyemizi gezdireyim ve tanıtayım misafirim olun...

Metehan' Alıntı:
crazyboss' Alıntı:

Hocam yıllardır Tarsus ile Afşin arasında bir çekişme vardır .. Orası kendilerinde olduğunu Afşin ise kendilerind eolduğunu söyler. Hangisi doğrudur diye Tarsus Afşini mahkemeye verdi ve ODTÜ ve Marmara üniversitesinden gelen araştırmacı Bilim Adamları Kuran-ı kerimde geçen ayetler ışığında ve Ashab-ı kehf zamanında yaşayan hükümdarın yaşadığı yerleri araştırarak ve en önemlisi sabah güneş doğduğunda güneşin düşme açısını baz alarak bir araştırma yaptılar ve Mahkemeye sundukları raporda Afşinin belirtilen ayetler ve diğer kanıtlar çerçevesinde Afşin olma olasığının Tarsusa göre daha yakın olduğunu söylediler ve mahkemede Afşinde olduğuna hükmetti. Deliller çok kuvvetliydi çünkü.

Hocam sizi Afşinede ben davet ediyorum ve gelin size Külliyemizi gezdireyim ve tanıtayım misafirim olun...

metehan hocam, dedem derin bir islam alimi idi, o da tüm belirtilerin tarsus'u gösterdiğini söylerdi....

ozgurgitarim' Alıntı:
Metehan' Alıntı:
crazyboss' Alıntı:

metehan hocam, dedem derin bir islam alimi idi, o da tüm belirtilerin tarsus'u gösterdiğini söylerdi....

Hocam biz ne desek boş mahkemede ne dese boş bence en doğrusunu Allah biliyor ama nereyi ziyaret edersek edelim önemli olan Allah rızasıdır ....

Metehan' Alıntı:
crazyboss' Alıntı:

Teşekkür Ederim Metehan hocam,onur duyarım Bir gün gelirsem ilk arayacağım kişi siz olursunuz teşekkürler.

Geri