Eset Nod32 5 Hasta Oldu

Kodla Büyü

yasarsahbaz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Başlıkta da belirttiğim gibi smart security 5'in ilaca ihtiyacı var arkadaşlar. MEB'in internetinden çare bulunamamaktadır. Meb interneti kullanmayan ya da elinde hazır ilacı olan arkadaş varsa desteğe ihtiyacımız var :D

Not: Konu başlıklarında arattım, indirebileceğim bir link bulamadım. Gözümden kaçtıysa kusura bakmayın.

teion' Alıntı:
https://docs.google.com/open?id=0B3G3IXV2m4G_NUJwdWlpU0FnbU0

Kendinden ilaçlısı var hocam. Kurulum yaparken fareye dokunmayın, herşeyi kendi hallediyor.
Hemen bendeki eset'i kaldırıp gönderdiğiniz linkten kuruyorum hocam. Çok teşekkür ederim.

yasarsahbaz' Alıntı:
Başlıkta da belirttiğim gibi smart security 5'in ilaca ihtiyacı var arkadaşlar. MEB'in internetinden çare bulunamamaktadır. Meb interneti kullanmayan ya da elinde hazır ilacı olan arkadaş varsa desteğe ihtiyacımız var :D

Not: Konu başlıklarında arattım, indirebileceğim bir link bulamadım. Gözümden kaçtıysa kusura bakmayın.

Hocam teşekkürler 32 bit mi yoksa 64 mü....

yasarsahbaz' Alıntı:

Hocam teşekkürler 32 bit mi yoksa 64 mü....

Güvenli Modda çalıştırın

İndirmeden önce eseti kapatın. yoksa iner inmez siliyor

teion' Alıntı:
https://docs.google.com/open?id=0B3G3IXV2m4G_NUJwdWlpU0FnbU0

Kendinden ilaçlısı var hocam. Kurulum yaparken fareye dokunmayın, herşeyi kendi hallediyor.

kendinden ilaçlı olan sürümlerin işe yaramadığı söyleniyor HoCaM . bu konuda sen ne düşünüyorsun?

Ben bir sürü bilgisayara kurdum, hiçbir sıkıntı çıkmadı şu ana kadar. güncellemeleri full yapıyor..

arkadaşlar ben de bu fix dosyası hata veriyor. hata aynen şöyle "Unable to find a version of the runtime to run this application" üstünde de .Net Framework initialization error yazıyor. yeniden .net framework yüklüyorum ama düzelmiyor. bilgisi olan var mı?

Geri