Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Esenköy Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü ve ASO yorumlarınız

Konu, 'Bilgisayar Kursları İle İlgili Herşey' kısmında formator2006 tarafından paylaşıldı.

1. formator2006

formator2006 Aktif Üye

arkadaşlar ressen 2012000127 Eğitimde FATİH Projesi (Teknoloji Kullanımı) Kursuna almışlar. daha önce giden arkadaşalrdan yorumlarınızı alabilirmiyi. nasıl gidilir (adanadan), harcırah ne kadar veriliyor, yemkeler nasıl, tesis temizmi vs vs vs izlenimlerinizi bekliyorum

2. alibahadir

alibahadir Seçkin Üye Seçkin Üye

Yalova otobüsleri ile Yalovaya kadar gidersiniz hocam daha sonra merkezden Esenköye ulaşırsınız sorun yaşamak istemiyorsanız pazar öğleden sonra yalovada olacak şekilde gitmenizi tavsiye ederim sonra Esenköye ulaşırsınız ve HEM e giriş yaparsınız. Esenköy çok güzeldir kendi memeleketim diye söylemiyorum önünüz deniz arkanız ormanlık doğa ile başbaşa kalabilirsiniz. Haftasonu için Yalova merkez istanbul Bursa gezi seçeneğiniz olur. Kurs içinde de Yalovayı gezdiren turlar düzenliyorlar. Tesise gelince Havuzu var, yemekler güzel odalar temiz ama bazen kapasitenin üstü katılımcı olabiliyor yani çok kurs düzenlenen bir yer...

3. formator2006

formator2006 Aktif Üye

tşk ali hocam, ama pazar günü sınav görevim var onun için pazar akşamı adandan çıkıp pazartesi öğleden sonra yalovada olacam sanırsam.

4. muratbdg

muratbdg Seçkin Üye Seçkin Üye

İstanbula gidip oradan deniz otobüsü ile direk esenköye gidebilirsiniz. Tesis güzel ve temiz. Yemekleri de iyi sayılır. Hizmetiçi eğitimler içinde yolluk ve harcırahı orada verilen tek yer diyebilirim. Çıkacağınız gün hesaplayıp size ödeme yapıyorlar.

5. formator2006

formator2006 Aktif Üye

murat hocam yanımızda bi belge götürmrmize gerek varmı acaba. eskiden hizmet cetveli istiyorlarmış, bizden bi evrak isterlermi acaba

6. mcclane

mcclane Seçkin Üye Seçkin Üye

Esenköy sessiz sakin bir kasaba gibi. biz kışın başka bir kurs dolayısıyla oradaydık. şimdi daha cıvıl cıvıldır herhalde. zaten tesisin hemen karşısı deniz...
    orada kadro derecenizi vs hesaplıyorlar. ayrıca birşey götürmenize gerek yok...

7. formator2006

formator2006 Aktif Üye

tşk mcclane hocam

8. aakcakaza

aakcakaza Hiperaktif Üye Hiperaktif

Tam bir emekli yeri bence!

9. formator2006

formator2006 Aktif Üye

5 günlük ne kadar ahrcırah almıştınız acaba arkadaşlar

10. muratbdg

Eğer 1. derecede değilseniz herhangi bir belgeye gerek yok. Onlar herşeyi ayarlıyor zaten.

11. alibahadir

alibahadir Seçkin Üye Seçkin Üye

Geçen yaz günlük 20 tlden yevmiye hesaplanıyordu. Sanırım rakamlar pek değişmemiştir. Eğer geç gidecekseniz kurs yöneticisini bilgilendirin derim ben. Hizmetiçim eğitim Daire başkanlığını arayarak sizin kursunuzla ilgilenen yöneticinin kim olduğunu öğrenebilirsiniz. Arkadaşların dediği gibi bilet yol ücreti yada bordro gibi bir belge sunmanıza gerek yok (evet 1. derecede değilseniz). Şimdiden iyi eğlenceler...

12. formator2006

formator2006 Aktif Üye

tşk ali hocam

13. wezyr

wezyr Aktif Üye

14-18 mayıs konya için 260 tl yolluk verdiler...tabi yemek cay giderleri düşüldükten sonra... benim hoşuma gitti.. ben kendi aracımla gittiğim için ulaşım sıkıntı değildi fakat çınarcık yolu yapıldığı için ve köy içinde yollar çok dar olduğu için kendi aracınızla gidecekseniz dikkatli olmanızı tavsiye ederim... arkadaşın dediği gibi havuz var fakat biz ordayken aktif değildi kurbağa sesleri geliyordu :D

14. socrates31

socrates31 Site Gezgini

aile ile gidilebiliniyor mu?

15. muratbdg

Gidilir hocam. Ben eşimle gittim. Yanınızda götürdüğünüz kişilerin ücretini sizden alıyorlar.

16. xapex

xapex Süper Üye Süper Üye

Re: Ynt: Esenköy Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü ve ASO yorumlarınız

Hocam esinizle vakit gecirebileceginiz biryer degil orasi. Merkeze 15 dk mesafede ve merkezde tek bankamatik ve tek büyük market var (A101) en yakın yer Yalova 1 saat uzaklıkta ve o yolu cekmene değmez acikcasi

17. socrates31

socrates31 Site Gezgini

Bi hizmetiçi eğitim çıkacak gibi. geze geze gidip, geze geze dönmeyi düşünüyoruz.umarım iyi olur

18. tatabdullah

tatabdullah Üye

Eğitim Merkezine aile ile almazlarsa Çınarcık taki hangi pansiyonu tavsiye edersiniz? Ayrıca pansiyon ücretleri ne kadardır acaba?

19. halk

halk Süper Üye Süper Üye

Aile için uygun değil
    yemekleri pek iyi değil
    şemsiye alın
    girişte 1 hartalık yemek fişini direk olarak satmaya çalışıyorlar
    hemen almayın 2-3 günlük alın
    zaten çoğunu dışarı da yiyeceksiniz yemeklerin
    terlik götürün

20. pasific

pasific Seçkin Üye Seçkin Üye

kort tenis raketiniz varsa mutlaka götürün :lol:

yatakaneler temiz ve düzenli,müdürü iyi niyetli bir insan.bizim paralar yetişmemişti. elden ödeme yapabilmek için kasadan ödeme yapmışlardı...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal