Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

eş durumu linki

Konu, 'Özür Durumu Atamaları' kısmında sonsuzartibir tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. neslidem

neslidem Site Gezgini

arkadaşım eşi izmir bucada çalışıyor gazieğmiri isteyecekti fakat olmuyor sadece eşinin bulunduğu ilçeyi yazabiliyor büyük şehir olsa bile..il içi özür grubundan yapıyor arkadaşım...

2. neslidem

neslidem Site Gezgini

il dışı özür grubundan tüm il genelini tercih edebiliyoruz bu konuda yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkürler...

3. dnzlp

dnzlp Site Gezgini

tercih yapabilen varmı hala hata veriyor. bilgisayarla ilgili demeyin 3 bilgisayarda denedim.

4. neslidem

neslidem Site Gezgini

hocam arkadaşımda da hata veriyordu sonra düzeldi sayfadan kaynaklanıyor...

5. mustafaz07

mustafaz07 Üye

Tercih sayfası açıldı. Fakat açık okulları göremiyorum ve seçim yapamıyorum. Acaba sizin sayfalarınızda mı aynı?

6. ahmetconkara

ahmetconkara Aktif Üye

Evet aynı sizin gibi hocam. 11 tercih ile sınırlı. İzmit haricinde herhangi bir büyükşehir ilçesini yazamıyorum. Bakanlığı arıyorum telefonu açan yok.

7. ahmetconkara

ahmetconkara Aktif Üye

Hocam siz hangi ilçeden hangi ilçeye istiyorsunuz.

8. dnzlp

dnzlp Site Gezgini

arkadaşlar bilgisayardan mı mebin kodlarındanmı anlamadım ama ekran çözürnürlüğünü 800x600 yaptığımda tercihlerin eş bilgileri yazan yerin altında kaldığını gördüm. hiçbir çözünürlükte en alta gelmiyor sayfanın aşağıya kayması gerekiyor fakat kaymadığı için tercihler altta kalıyor. eşimin bilgisayarında xp yüklü internet seçeneklerinden güvenlik ve gizlilik sekmesini düşürdüm şimdi açtı sorun yok. kendi bilgisayarım win 7 ama ne yaptıysam tercihler gözükmedi hep altta kaldı.

9. g.cetin.66

g.cetin.66 Süper Üye Süper Üye

hocam bende şöyle bir hata vardı herşey geliyor tercihler kısmı gelmiyor du ne yaptıysam olmadı win 7 de explorerda uyumluluk ayarlarını sectım uyumluluk gorunumunu şak diye açtı ben hatamı böyle giderdim

10. dnzlp

dnzlp Site Gezgini

evet hocam kendi bilgisayarımdada düzeldi şimdi sağol. uyumluluk sorunuymuş.

11. g.cetin.66

PEKİ ŞİMDİ BENİM PROBLEMİMİ ÇÖZELİM HANIMIN PUANI TERCİH EKRANINDA 32 YAZIYOR KİŞİSEL BİLGİLER EKRANINDA 34 BUNU NASIL DÜZELTECEZ DÜZELTTİRCEZ ?

12. dnzlp

dnzlp Site Gezgini

sanırım ilçe milli eğitimden geçen sene bizim arkadışınkide yanlış hesaplanmıştı ilçeyi aradı ordan düzelttiler ama onunki fazlaydı.

13. g.cetin.66

ben ili aradım sistem sizi 30 eylülü baz alıyor ve buaradaki puan değişikliklerini hesaba katmıyor puanınız atama gerçekleştirilirken sistem onu görecektir diyor

14. dnzlp

dnzlp Site Gezgini

bende normal görünüyor puan siz ilçeyide bi arayın hocam sağlama alın bence 2 puan 2 puandır.

15. jazemin

jazemin Aktif Üye

Ben de başvurumu kaydettikten sonra farkettim. Ekranda 80 yazıyor, kişisel bilgiler kısmında 81. Sorun olur mu acaba?

16. jazemin

jazemin Aktif Üye

Arkadaşlar bişey soracağım. Ben tercihlerimi yaptım, başvurumu kaydet dedim, şu an Okul onay bekliyor şeklinde görünüyor. Yalnız başvuruyu kaydettikten sonra bi yerlerde yazdır butonu olması gerekmiyor mu? Çıktı almak için, Kaydetmeden önce başvurunuz kaydedildikten sonra yazdır butonu çıkacak gibi bişey demişti. Ama sayfada göremiyorum, kaydedip çıktı alabilen var mı?

17. g.cetin.66

bizlerin çıktı alma yetkisi yok biz sadece başvuruyu kaydediyoruz !

18. jazemin

jazemin Aktif Üye

Teşekkürler hocam

19. mnskc

mnskc Aktif Üye

arkadaslar ben sirnak merkeze basvuracagimda ilceleri de yazmam gerekiyor mu 26yi tercih edebilmem icin? bu zorunluluk var mi yoksa sadece esimin oldugu yeri yani merkezi mi yazmam gerekiyor kafam cok karisti yardimci olabilecek var mi

20. akdenizkanki

akdenizkanki Seçkin Üye Seçkin Üye

arkadaşlar kurum kodunu yazınca alt satıra geçincemi okul ismi çıkıyor yoksa kaydet butonuna basıncamı acaba? bide bizler ilkokulları yazabiliyormuyuz? baya bir ilkokul açılmışta? gerçi yazsakta orada dersimiz yok norm fazlası olup çıkacağız herhalde.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal