eş durumu linki

Kodla Büyü
bende ve kardeşimin eşinde sürekli bu hatayı vermeye devam ediyor

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    138.5 KB · Görüntüleme: 573
YA BEYLER BİLGİLER VAR SONRA BİRİNCİ AŞAMADAKİ ADRES MADRES YAZAN YER VAR SONRA BASVURUMU KAYDET VAR BASKA BI HALT YOK TERCIHLERI NEREDEN YAPACAZ YAW BASVURUMU KAYDETE TIKLIYORUM TERCIH KURUMU SECINIZ DIYO AMA EKRAN YOK

hala hata alanlar için bir önerim var explorer in uyumluluk gorunum ayarını yapın tercıh ekranı gelıyor

xxxben' Alıntı:
""" Muhtemel Boşalacak Kurum Kontenjanları; İl Milli Eğitimlerde belirlenen boş kontenjanların dışında, bu kurumlardan özür durumuna bağlı başvuruda bulunmuş öğretmen sayısını ifade etmekte olup atama işlemi sırasında bu kurumlardan ayrılan öğretmen sayısı kadar atama yapılacaktır. Atama işlemi sırasında ayrılan olmaması durumunda bu kurumları tercih eden öğretmenlerin bu tercihleri değerlendirmeye alınmayacaktır."""

Ben mi yanlış anladım yoksa "Muhtemel Boşalacak Kurum Kontenjanları yazan kurumlardaki öğretmenlerin başka bi yere tayini çıkmazsa senin oraya tercihin 'ölü tercih' olacak " demek mi ?
Aynen öyle

ahmetconkara' Alıntı:
xxxben' Alıntı:
""" Muhtemel Boşalacak Kurum Kontenjanları; İl Milli Eğitimlerde belirlenen boş kontenjanların dışında, bu kurumlardan özür durumuna bağlı başvuruda bulunmuş öğretmen sayısını ifade etmekte olup atama işlemi sırasında bu kurumlardan ayrılan öğretmen sayısı kadar atama yapılacaktır. Atama işlemi sırasında ayrılan olmaması durumunda bu kurumları tercih eden öğretmenlerin bu tercihleri değerlendirmeye alınmayacaktır."""

Ben mi yanlış anladım yoksa "Muhtemel Boşalacak Kurum Kontenjanları yazan kurumlardaki öğretmenlerin başka bi yere tayini çıkmazsa senin oraya tercihin 'ölü tercih' olacak " demek mi ?
Aynen öyle

Öyle değil hocam... Aşağıda kılavuzdaki metni koydum:
...
Tercih aşamasında “muhtemelen boşalacak okul” olarak ilan edilen ancak atamalar sonucunda bunlardan norm kadrosu boşalmayan okulları tercih eden öğretmenlerin bu tercihleri değerlendirmeye alınmayacaktır.
...

Tamam hocam aynı şeyleri söylüyoruz. Tercih değerlendirmeye alınmayacak demek ölü tercih demek. Eğer o kadrodaki öğretmenin tayini çıkmaz ise senin o okula yapmış olduğun tercihin hiç bir anlamı yok. Eğer oradaki öğretmenin tayini çıkar ise senin o okula yapmış olduğun tercih dikkate alınıp işleme konulacak.Gerisi senin puanın ile alakalı. Yerleşirsin veya yerleşmezsin.

Sistemde bir hata oluştu.Tekrar Giriş Yapınız.1 !Exception has been thrown by the target of an invocation.

An itibariyle bu hatayı almayan sorunsuz bir şekilde tercih yapabilecek durumda olan var mı ?

Arkadaşlar bende şu anda kurum kodu kısmı aktif yani içine veri yazılabiliyor. Kurum Adı kısmı değil. Yani anlayamadığım şu.Biz kontenjan listesinden bakıp okulları kendimiz mi gireceğiz? 2 sene önce istediğim zaman sistemde kendi gösteriyordu okulları ordan seçiliyordu diye hatırlıyorum

Tercihlerle ilgili bi sorum olacak, Konya'nın merkez olmayan bir ilçesinden merkeze il içi başvuru yapacağım fakat herkesin söylediğinin aksine bana tüm merkez okullar açılıyor. Benimki mi yanlış, diğerleri mi anlamadım.

Bilgisi olan var mı bu konuda?

benimde bir sorum olacak ilin genelindeki okulları tercih edebiliyor muyum yoksa eşim bulunduğu ilçeyi mi yazacağım...mebbis sayfamda okulları yazıyorum yazmama izin veriyor bilgisi olan arkadaşım yardım edebilir mi teşekkürler...

hocam arkadaş kendi bilgisayarında hata veriyordu benim bilgisayardan açtım sayfasını sıkıntı olmadı isterseniz başka bir bilgisayardan açın

bulunduğum ilde halk eğitimleri açmamışlar. diğer illerde açık. özrümün bulunduğu ilçede tek gidebileceğim halk eğitim merkez var açık olarak. özür durumunda bütün kurumları açmak zorunda değiller mi yoksa kontenjan mı ayırıyorlar ?

arkadaşlar bu nasıl bir iştir allah aşkına yaw orduda 36 yer açmışlar 10 kişi il içi istemiş gel gelelim zaten 5 tane iyi yer var toplasan bu kadar ee şimdi bu adamlar il dışından öncemi atanacaklar anlamadım ilk hak kimde olacak ayrıca il içinde tüm geneli yazabiliyorlar mı sadece eşlerinin olduğu ilçelerimi

sistem sabah acıyordu. simdi bende de hata veriyor.

ama şimdi esimin bilgisayarda denedim onda açılıyor. benim bilgisayarda bir sorun var anlaşılan. açılmayan arkadaşlar başka bilgisayarda deneyim. activex ve browser ayarları düzgün olan.

illegal01' Alıntı:
Tercihlerle ilgili bi sorum olacak, Konya'nın merkez olmayan bir ilçesinden merkeze il içi başvuru yapacağım fakat herkesin söylediğinin aksine bana tüm merkez okullar açılıyor. Benimki mi yanlış, diğerleri mi anlamadım.

İl emri kuralı uygulanmadığı için il genelinde tüm okulları tercih edebiliyorsunuz.

neskam' Alıntı:
benimde bir sorum olacak ilin genelindeki okulları tercih edebiliyor muyum yoksa eşim bulunduğu ilçeyi mi yazacağım...mebbis sayfamda okulları yazıyorum yazmama izin veriyor bilgisi olan arkadaşım yardım edebilir mi teşekkürler...

il genelindeki tüm okulları tercih edebiliyorsunuz hocam. il emri uygulanmadığı için.

illegal01' Alıntı:

Merkez ilçelerin hepsi tercih edilebiliyo, yani meram, selçuklu, karatay hepsini isteyebiliyoruz.

Ben de sizinle aynı durumdayım, konyanın merkez olmayan bi ilçesinden il içi eş durumu isteyeceğim inş. Ben acaba yollluk alabilecekmiyiz onu merak ediyorum :)

Geri